DJI Osmo Action 3 Standard Combo #10005427

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
outdoorová kamera • stabilizace obrazu RockSteady a HorizonSteady • rozlišení 4K Ultra HD při až 120 FPS • CMOS snímač 1/1,7" • duální dotykový displej • Wi-Fi • Bluetooth • USB • aplikace DJI Mimo • voděodoln
5 989 Kč
4 950 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
DJI Osmo Action 3 Standard Combo

DJI Osmo Action 3 Standard Combo

DJI Osmo Action 3 Standard Combo, šedá

Outdoorová kamera DJI Osmo Action 3 je připravená zachytit vaše dobrodružství v nekompromisní kvalitě 4K / 120 fps. Má rychloupínací konstrukci pro snadnou horizontální a vertikální montáž a přichází s dotykovými obrazovkami na přední i zadní straně pro ještě intuitivnější obsluhu.

DJI navíc protáhlo výdrž na 2,5+ hodiny, stejně jako poskytlo odolnost při ponoření do vody do hloubky až 16 metrů!

 

Klíčové vlastnosti:

  • Záznam v luxusní kvalitě 4K / 120 fps
  • Superširokoúhlý záběr 155°
  • Rychloupínací design pro snadnou manipulaci
  • Prodloužená výdrž na nabití až na 2,5 hodiny
  • Voděodolná bez pouzdra do 16 m
  • Duální dotyková obrazovka pro skvělé ovládání
Vaše dobrodružství zachytí v té nejvyšší kvalitě!

 

4K/120fps video

DJI Osmo Action umožňuje natáčet dechberoucí videa v rozlišení až 4K při 120 snímcích za sekundu a se širokoúhlým záběrem 155°. Díky integrovanému snímači teplot barev je navíc chytře upravováno vyvážení bílé a AE pro dokonale věrné barvy i v místech se složitým osvětlením (například při potápění). Napomáhá tomu i HDR, díky kterému si kamera skvěle vede i v případě vysokého kontrastu.

 

 


 

Rychloupínací design

Díky rychloupínacímu designu je u modelu Action 3 zvýšena odolnost proti nárazu zásluhou spojení magnetické síly a přídavné polohovací spony. Stejně tak je ulehčena manipulace pro snadnou kooperaci s příslušenstvím.

 

 


 

Výdrž 2,5+ hodiny

DJI prodloužilo výdrž na 2,5+ hodiny, navíc zvládne záznam po dobu až 150 minut při teplotách až −20 °C. Navíc podporuje technologii rychlého nabíjení, kdy se na 80 % dobije za pouhých 18 minut.

 

 


 

RockSteady a HorizonSteady

Osmi Action využívá novou generaci stabilizace RockSteady EIS, která efektivně eliminuje nežádoucí roztřesení pro dokonale plynulé záběry i v nejsložitějších podmínkách a v rozlišení až 4K při 120 fps. S horizontální stabilizací ve všech směrech pak pomůže technologie HorizonSteady.

 

 


 

Vodotěsnost do 16 m

Kamera je připravena natáčet pod vodou do hloubky až 16 metrů bez potřeby nutnosti příslušenství. Stejně tak je odolná vůči pádům a dalším poškozením díky použití Gorilla Glass.

 

 


 

Duální dotyková obrazovka

Dotyková je nejen zadní obrazovka, ale také přední sloužící pro vlogování. Můžete tak okamžitě měnit nastavení, přepínat režimy atp. Dotykové obrazovky jsou přitom tak citlivé, že je lze přesně ovládat i s mokrými prsty. K ovládání lze ale využít i hlasové pokyny. Také vás dokáže hlasově informovat o aktuálním režimu a nastavení, když je například nainstalována na přilbě nebo jiném špatně dostupném místě.

 

 


 

Luxusní zvuk

K výraznému vylepšení došlo i v otázce audia. Lze upravit směr zvuku pro jeho přesnější záznam. Osmo Action má také skrytý mikrofon ve spodní části, který se stará o potlačení hluku větru. Navíc je kompatibilita zajištěna s DJI Mic a dalšími mikrofony. Osmo Action 3 pak lze využít také jako webovou kameru nejvyšší kvality.

 

 


 

DJI Mimo

Prostřednictvím aplikace DJI Mimo ve vašem smartphonu dostanete z kamery maximum. Aby ještě vylepšila záběry, využívá Cloud Computing a algoritmy AI k odstranění selfie tyče ze záběrů, aby vypadaly tak, jako by je pořizoval profesionální štáb.

 

 


 

Živý přenos Wi-Fi

Osmo Action 3 podporuje platformy pro živý přenos videa, takže můžete sdílet vaše zážitky v reálném čase. Oceníte ale určitě aplikaci LightCut, což je videoeditor umožňující automaticky vybrat klipy a inteligentně je vylepšit šablonami, aby byly okamžitě připravené ke sdílení.  

 

 


 

Obsah balení:

 

 

loading

Hodnocení produktu DJI Osmo Action 3 Standard Combo

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.