Amazfit Active Černá #10005642

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Pokročilé hodinky z dílny Amazfitu v tradičně minimalistické estetice | Zakulacený, oleofobní vrstvou potažený AMOLED displej s always-on funkcí a víc jak stovkou výměnných ciferníků v úhlopříčce 1.75"
Varianty produktu:
2 758 Kč
2 279 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Amazfit Active Černá

Amazfit Active Černá

Klíčové vlastnosti

  • Pokročilé hodinky z dílny Amazfitu v tradičně minimalistické estetice
  • Zakulacený, oleofobní vrstvou potažený AMOLED displej s always-on funkcí a víc jak stovkou výměnných ciferníků v úhlopříčce 1.75"
  • Pokročilé sledování zdravotního stavu s měřením tepu, okysličení krve, stresu či spánku
  • Víc jako 120 sportovních režimů, včetně běhu, cyklistiky či jógy
  • Nabití „do plných“ za dvě hoďky a až dvoutýdenní výdrž baterie při standardním používání

Amazfit Active

Velice slušně vybavené hodinky od Amazfitu v nenápadném kabátku

Model z dílny Amazfitu v podobě Amazfit Active se skvělým poměrem cena/výkon oceníte jak při sportovních aktivitách, tak i při běžném nošení.

Jejich jednoduchý, ale přitom funkční design zaujme na první pohled. Hodinkám dominuje kontrastní dotykový AMOLED displej s parádní úhlopříčkou 1.75'' v jemném rozlišení 390 x 450 bodů.

Amazfit Active

Hranatý displej je krytý tvrzeným sklem s oleofobní úpravou (zamezující nevzhledným otiskům prstů), zasazeným v lehkém a útlém hliníkovoplastovém pouzdru a ovladatelný krom prstů i tlačítkem po pravé straně.

Řemínek je pak vyroben z měkkého silikonu (resp. umělé kůže u fialové verze) pro to největší pohodlí. Hodinky se také můžou pochlubit voděodolností jištěnou do 50 metrů ponoru, takže se s nimi nemusíte bát skočit do libovolného vodního tělesa.

Amazfit Active

Přemíra sportovních módů a chytré funkce, které skutečně využijete

Amazfit Active jsou zemí zaslíbenou pro každého sportovně naladěného jedince a zároveň nabízí nepřeberné množství možností a funkcí pro běžný, o poznání sedentárnější život. Disponují na bázi zabudovaného GPS neskutečnou víc jak stodvacítkou sportovních režimů (včetně 7 automaticky detekovaných), krokoměrem, výpočtem spálených kalorií, monitoringem spánku, dámského cyklu a nepřetržitým měřením tepové frekvence, okysličení krve a stresu.

Mezi další funkce patří například notifikace z telefonu, obsluhování hovorů skrz zabudovaný reprák s mikrofonempředpověď počasí na několik dnů dopředu, ovládání fotoaparátu či přehrávání hudby jak z telefonu, tak ze zabudovaného cca 250MB úložiště. Nechybí zde ani klasické funkce typu budík, časovač a stopky. V neposlední řadě potěší možnost vybrat si z víc jak stovky vzhledů ciferníků.

Amazfit Active

Pro komunikaci hodinky využívají stabilní technologii Bluetooth 5.2. Jsou kompatibilní se všemi zařízeními, která fungují na operačních systémech Android 7.0 a iOS 14 a novějších.

O dlouhou výdrž hodinek se stará baterie o kapacitě 300 mAh, zaručující při běžném stylu používání až 14 dnů nerušeného tikání, případně cca pět dní při velké záteži.

Všechny funkce a nastavení jednoduše ovládáte přes telefon ve zdarma dostupné aplikaci Zepp, skrz kterou lze i rozšířit fungování hodinek pomocí aplikací třetích stran.

Amazfit Active

loading

Hodnocení produktu Amazfit Active Černá

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.