Xiaomi Buds 4 Pro (Space Black) #10005475

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Xiaomi Buds 4 Pro bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku a Qi nabíjením
3 444 Kč
2 846 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Buds 4 Pro (Space Black)

Xiaomi Buds 4 Pro (Space Black)

Klíčové vlastnosti

  • Vlajkově vybavená sluchátka s aktivním potlačením hlukubezdrátovým nabíjením a fůrou dalších pokročilých funkcí
  • Až 38 hodin přehrávání s pomocí energie schované v pouzdru
  • Adaptivní i manuální ANC a Transparency mód ve třech intenzitách
  • Podpora bezztrátového kodeku LDACprostorový zvuk a sledování polohy hlavy
  • Robustní odolnost proti vodě a prachu
  • Pohodlné usazení ve Vašem uchu s pomocí tří velikostí silikonových špuntů
  • Intuitivní dotykové ovládání a stabilní připojení skrz Bluetooth 5.3
  • Vejdou se do kapsy a neváží skoro nic
  • Jejich funkci je možno přizpůsobit v aplikaci

Xiaomi Buds 4 Pro

Vlajková loď mezi sluchátky pro Android

Přitažlivý design, absence jakékoli kabeláže, pohodlí, parádní zvuk, potlačení hluku a vynikající výdrž baterie, jež se navíc dá nabít neskutečnou rychlostí a dokonce i bezdrátově. To vše a víc Vám zaručuje naprostá vlajka mezi sluchátky (nejen) od Xiaomi - Xiaomi Buds 4 Pro!

Začněme tím nejdůležitějším – bezproblémovým telefonováním a poslechem v jakémkoli prostředí pomocí adaptivního aktivního potlačení hluku! Design špuntů jde ruku v ruce s touto funkcí a zajišťuje Vám skvěle slyšitelné hovory a hudební přednes ve větrném počasí, při běhu nebo při jízdě na bezmotorovém přibližovadle. K dispozici máte nejen automatickou adaptaci v závislosti na okolním hluku, ale i možnost ruční volby ze šesti ANC módů.

Pod kola vinou ANC ani náhodou nespadnete - s praktickým Transparency módem (zde ve třech volitelných provedeních dle intenzity) můžete být propojeni s okolním světem, aniž byste museli sluchátka vyndávat z uší.

Stupeň krytí IP54 je pro sluchátka pro každodenní nošení nutností – trocha deště ani menší monzun váš oblíbený rytmický podklad či důležitý telefonát nemá šanci zastavit!

Xiaomi Buds 4 Pro

Široký frekvenční rozsah Vám skrz precizně odladěné 11mm měniče přináší ze všeho nejvíc tak dunivé basy, že berlínské kluby blednou závistí – v případě připojení novějších modelů telefonů ze stáje Xiaomi Vás dokonce čeká prostorový zvuk s trackingem polohy hlavy (a v závislosti na ní vyluzovaný zvuk přizpůsobující) a možnost si kvalitu poslechu ještě prohloubit díky bezztrátovému kodeku LDAC.

Xiaomi Buds 4 Pro

Nejnovější verze technologie Bluetooth 5.3 a funkce Google Fast Pair umožňuje instantní a banálně jednoduché připojení ke dvěma zařízením zároveň, s celkovou dobou bezdrátového poslechu až 9 hodin (bez zapnutého ANC). Komu je to však málo, může sluchátka vložit do nabíjecí jednotky pro dalších cca 29 hodin nepřetržitého přehrávání - tato sluchátka jsou doslova a do písmene jistotou celodenního poslechu! V nepravděpodobném případě vybití sluchadel pouhých 5 minut v síti Buds 4 Pro povzbudí k dalším 3 hodinám poslechu pomocí rychlonabíjeníOku lahodící zaoblená nabíjecí jednotka supluje i jako místo pro uložení a transport sluchátek a je možno ji nabít i bez jakýchkoli kabelů, a to nabíječkami s podporou Qi standardu.

Buds 4 Pro využijete i jako handsfree set - zabudovaný mikrofon a intuitivní ovládání manipulací se „šťopkou“ Vám zajišťují plnou kontrolu nad hovory, asistentem, pozastavováním či přeskakováním hudebních skladeb a módy potlačení hluku a "proslechu".

Xiaomi Buds 4 Pro

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Buds 4 Pro (Space Black)

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.