Xiaomi Redmi Buds 5 Modrá #10005670

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
bezdrátová sluchátka | výdrž až 40 h | impedance 32 ohmů | 12,4mm dynamický reproduktor | Bluetooth 5.3 | integrovaný mikrofon | technologie aktivního potlačení hluku | dotykové ovládání
777 Kč
642 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Redmi Buds 5 Modrá

Xiaomi Redmi Buds 5 Modrá

Můžeme vám garantovat, že z Redmi Buds 5 budete skutečně nadšení. Tato bezdrátová sluchátka vám umožní si kdykoli a kdekoli užít oblíbenou muziku, audioknihy nebo podcasty, aniž by vás cokoli rušilo vzhledem k výkonné technologii ANC. Přináší ale také perfektní zvuk prostřednictvím 12,4mm dynamických reproduktorů nebo výdrž na nabití až 40 hodin!

Těšit se můžete také na křišťálově čisté handsfree hovory díky duálním mikrofonům a využití AI, stejně tak se nabízí nadstandardní možnost v podobě připojení ke dvěma zařízením současně nebo skvělá mobilní aplikace, která vám umožní naplno odemknout potenciál sluchátek.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Výdrž na nabití až 40 hodin
  • Prvotřídní zvukový projev
  • Výkonná technologie ANC s potlačením hluku až o 46 dB
  • Duální mikrofony s AI pro křišťálově čisté handsfree hovory
  • Připojení ke dvěma zařízením současně
  • Skvělá mobilní aplikace Xiaomi
  • Intuitivní dotykové ovládání
Redmi Buds 5 – skutečně bezdrátová sluchátka, o kterých jste snili!

 

Výkonná technologie ANC

Technologie aktivního potlačení okolních ruchů (ANC) znamená, že sluchátka nedovolí, aby vás okolo rušilo. Zvládnou totiž redukovat okolní hluky až o 46 dB – perfektní jsou například v metru nebo při cestování letadlem.

 

 


 

Tři režimy „průhlednosti“

Naopak když potřebujete mít přehled o tom, co se děje okolo vás, jsou k dispozici hned tři režimy „průhlednosti“, s nimiž si můžete užívat oblíbenou hudbu či podcasty a zároveň mít přehled o tom, co se děje kolem vás.

 

 


 

Duální mikrofony s AI

Vzhledem k nasazení duálních mikrofonů s umělou inteligencí si sluchátka perfektně vedou i v otázce handsfree hovorů, kdy dokážou účinně redukovat šum větru o rychlosti až 6 m/s. Výsledkem je, že je vám perfektně rozumět i v náročném prostředí – například v ruchu velkých měst.

 

 


 

Prvotřídní audio

Na nejlepší výkony se můžete těšit i z klíčového hlediska zvuku. Xiaomi totiž nasadilo 12,4mm dynamické měniče a prvotřídní hardware včetně titanem potažené membrány. Výsledkem jsou dunivé basy, ale přitom i dokonale zřetelné středy a čisté výšky. I v důvěrně známých skladbách díky tomu objevíte detaily, kterých jste neměli šanci si dříve všimnout a dodají hudbě další rozměr.

 

 


 

Královská ergonomie

Velký důraz Xiaomi kladlo i na komfort nošení. Jsou proto krásně lehká a perfektně padnou do uší – i díky různým velikostem náušníků v balení. Můžete je tak klidně používat i při sportu, aniž byste se museli obávat jejich ztráty.

 

 


 

Praktické dobíjecí pouzdro

Kompaktní je i nabíjecí pouzdro, které přináší spoustu energie pro samotná sluchátka. Je krásně lehké a na jeho těle je kromě USB-C pro nabíjení i informační LED.

 

 


 

Výdrž až 40 hodin

Jednou z hlavních předností tohoto modelu je výdrž na nabití dosahující až 40 hodin v kombinaci s dodávaným pouzdrem (bez něj samotná sluchátka vydrží hrát až 10 hodin. K dispozici je i rychlé nabíjení kdy za pouhých 5 minut na nabíječce můžete opět poslouchat oblíbenou hudbu 2 hodiny.

 

 


 

Mobilní aplikace Xiaomi

Důležitou součástí sluchátek Redmi Buds 5 je mobilní aplikace pro Android a iOS. Umožní vám nejen sluchátka aktualizovat pro nejnovější funkce, ale také využít jejich potenciál na maximum.

 

 

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Redmi Buds 5 Modrá

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.