DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC) EU #10005425

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Dron - Ultra HD kamera, dosah přenosu 6000 m, doba provozu 38 min, max. rychlost 57,6 km/h, GPS, skládací, autopřistání, stabilizace obrazu a otáčecí kamera, maximální velikost SD karty 256 GB, hmotnost 249 g, součástí balení model, dálkový ovladač, 3xbat
19 698 Kč
16 279 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC) EU

DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC) EU

Kompaktní dron s prodlouženou výdrží baterie a inteligentními funkcemi

Vzlétněte a zaznamenejte všechna vaše dobrodružství s kompaktním, ultralehkým kamerovým dronem DJI Mini 3. Dron vyniká prodlouženou výdrží baterie, skvělým videem v rozlišení 4K HDR. Díky tomu zachytí věrně detaily a barvy požadované expozice. DJI Mini 3 nabízí širokou řadu zábavných funkcí, mezi které patří True Vertical Shooting pro fantastické záběry pro použití na sociálních sítích. Ať už jde o procházku po pláži, víkendový výlet s batohem nebo měsíční roadtrip, budete připraveni zachytit každý okamžik. Součástí balení je i dálkové ovládání DJI RC, nabíjecí adaptér, náhradní baterie a brašna pro přenášení.

Méně než 249 g

Prodloužená výdrž baterie

Video 4K HDR

Funkce True Vertical Shooting

Inteligentní funkce

Odolnost proti větru 38 km/h (úroveň 5)

DJI Mini 3 má lehkou konstrukci a lepší baterii

Dron DJI snadno vezmete kamkoliv budete potřebovat, jelikož má ve složeném stavu kompaktní rozměry a hmotnost se drží pod úctyhodnými 249 gramy. DJI Mini 3 se vám tak snadno vleze do tašky nebo kapsy. DJI Mini 3 si můžete snadno vzít do tašky nebo do kapsy na další dobrodružství. Zabudovaná baterie udrží dron ve vzduchu až po dobu 38 minut. Pokud si pořídíte inteligentní letovou baterii Plus, prodloužíte své lety až o 51 minut.

Živé snímání ve dne i v noci

Pořiďte dechberoucí záběry v 4K HDR rozlišení s věrnými barvami. Dron DJI Mini 3 si bez potíží poradí ve dne i v noci.[3] K tomu dronu vypomáhá 1/1,3palcový snímač CMOS s duální nativní citlivostí ISO a technologií HDR na úrovni čipu. Ve dne zachytíte detaily světel a stínů, čímž dosáhnete jemnějších výsledků s větší hloubkou.

Na detailech záleží

Dron DJI Mini 3 je vybaven kamerou s clonou f/1,7 a většími 2,4μm pixely, díky čemuž zaznamená jasné detaily a poskytuje výjimečné snímky i při slabém osvětlení. Čtyřnásobný zoom vám umožní ještě bližší zkoumání nových míst předtím, než začnete pořizovat fotografie.

DJI Mini 3 pořídí skvělé vertikální záběry

Chystáte se pořídit fotografii vysokých budov, skalní stěny nebo vzrostlých stromů? Vytvořte estetické záběry díky inovativní konstrukci gimbalu umožňující širokoúhlý náklon. Přepněte dron DJI Mini 3 do režimu True Vertical Shooting, ve kterém připravíte fotky okamžitě k použití na sociálních sítích.

Funkce QuickShots — skvělé záběry, minimální úsilí

Stačí pár kliknutí a můžete se těšit na pořízení pokročilých a profesionálních záběrů díky funkci QuickShots. K dispozici budete mít režimy jako Dronie, Circle, Helix, Rocket a Boomerang. Pořízené záběry lze rychle odeslat do vašeho mobilního zařízení, kde si je můžete uložit nebo hned sdílet pomocí funkce QuickTransfer.

Vítr dron DJI Mini 3 jen tak neodvane

Dron DJI Mini 3 létá bez problémů a stabilně ve větru o rychlosti až 10,7 m/s. Pomocí digitálnímu přenosu videa DJI O2 se můžete těšit na maximální dosah až 10 km[4] a výkonné funkce proti rušení.  

Podpora širokoúhlých a kulatých panoramatických fotografií

Z výšky je toho spousta k vidění a byla by škoda, aby vám něco uteklo. Dron DJI Mini 3 podporuje režim 180° panorama, širokoúhlé i kulaté panoramatické fotografie, díky čehož se toho do každého záběru vejde mnohem více.

Dron DJI Mini 3 vyniká obratností

Myslíte si, že létání s dronem je těžká práce? U DJI Mini 3 to neplatí. K dispozici budete mít celou řadu inteligentních funkcí, které vám s letem pomohou. Funkce automatického vzletu vám pomůže se zahájením letu, zatímco funkce návratu domů (RTH) zahrnuje funkci Chytrý RTH, RTH při nízké baterii a návrat domů při poruše dronu DJI Mini 3. Právě tato funkce dává dronu pokyn k návratu do výchozího bodu i v případě výpadku signálu. O bezpečnost a stabilitu letu se u dronu DJI Mini 3 stará kombinace GNSS, spodního kamerového systému a systému infračerveného snímání. Dron se tak může stabilně a přesně vznášet, zatímco vy se mohli soustředit na let samotný.

Obsah balení dronu Dron DJI Mini 3 (GL)

* Před letem vždy zkontrolujte a přísně dodržujte místní zákony a předpisy.
** Testováno s výrobním modelem DJI Mini 3 v kontrolovaném prostředí. Skutečné zkušenosti se mohou lišit v závislosti na prostředí, použití a verzi firmware.
*** Všechna videa a fotografie na této stránce byly pořízeny v přísném souladu 
s místními zákony a předpisy.
**** DJI Mini 3 musí být před použitím aktivován prostřednictvím aplikace DJI Fly.
1. Standardní hmotnost dronu (včetně Inteligentní letové baterie, vrtulí a karty microSD). Skutečná hmotnost výrobku se může lišit v důsledku rozdílů v materiálech šarže a vnějších faktorů. V některých zemích a oblastech není vyžadována registrace. Před použitím si vždy ověřte místní zákony a předpisy.
2. Měřeno při konstantní rychlosti 21,6 km/h za bezvětří. S Inteligentní letovou baterií může dron letět až 38 min. S Inteligentní letovou baterií Plus (prodává se samostatně a pouze ve vybraných zemích) se doba letu prodlouží až na 51 min, ale dron bude vážit více než 249 g. Před létáním vždy zkontrolujte a přísně dodržujte místní zákony a předpisy.
3. HDR video nepodporuje nahrávání videa rychlostí vyšší než 30 fps.
4. Vyhovuje normě FCC, testováno ve venkovním otevřeném prostředí bez rušení.
5. Uvedené příslušenství se prodává samostatně. Dostupnost se může lišit.

loading

Hodnocení produktu DJI Mini 3 Fly More Combo (DJI RC) EU

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.