Xiaomi Outdoor Camera CW400 #10005684

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Vysoké rozlišení QHD 2560 x 1440 px pro kvalitní video | Chytré plnobarevné noční vidění | Odolnost proti vodě IP66 | Umělá inteligence pro detekci lidí
1 463 Kč
1 209 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Outdoor Camera CW400

Xiaomi Outdoor Camera CW400

Xiaomi Outdoor Camera CW400

Opravdu jasné video, i v těch nejtemnějších nocích

Vytvořte barevné snímky i ve špatně osvětleném prostředí. Vestavětá bílá světla se automaticky rozsvítí, když je člověk rozpoznán v noci.

Xiaomi Outdoor Camera CW400

Připraven pro náročné povětrnostní podmínky

Profesionální venkovní design s odolností proti vodě IP66 zajistí spolehlivé používání venku a snadno zvládá složité venkovní prostředí.

Xiaomi Outdoor Camera CW400

Více flexibilní a spolehlivé

Duální design gimbalu s 360° horizontálním pohledem a 160° vertikálním pohledem poskytuje kompletní bezpečnostní řešení.

Dvojitá ochrana kritických informací

Ukládejte videozáznamy prostřednictvím různých způsobů ukládání, včetně lokální mikro SD karty a automatického smyčkového záznamu. Videonahrávky lze také ukládat pomocí služby cloudového úložiště. Jakmile je služba aktivována, videa jsou automaticky nahrávána do cloudu a současně jsou povoleny monitorovací funkce, jako je umělá inteligence pro rozpoznání obličeje a dynamický záznam videa v reálném čase.

Xiaomi Outdoor Camera CW400

Zlepšený, čistší Wi-Fi signál

Vestavěný design s duálními anténami s vysokým ziskem zajišťuje stabilitu sítě kamery na dlouhé vzdálenosti a zvyšuje přenosovou vzdálenost.

Zaznamenejte své krásné vzpomínky

Zapněte funkci časosběrné fotografie a nechte kameru zaznamenat a zobrazit detaily. Vytvořte něco skvělého z venkovní krásy.

Xiaomi Outdoor Camera CW400

Varuje vás při detekci osoby

Když je člověk zaznamenán v zorném poli, nová generace algoritmu pro detekci lidské osoby s umělou inteligencí automaticky spouští nahrávání video poplachů a zasílá vám připomenutí na váš chytrý telefon.

Okamžité poplachy zaslané na váš chytrý telefon

Když kamera detekuje někoho v monitorované oblasti, automaticky spustí hlasitý poplach s blikajícími světly, odpuzující potenciální vetřelce. Zároveň odešle poplachovou zprávu do aplikace Mi Home/Xiaomi Home.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Outdoor Camera CW400

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.