Xiaomi Outdoor Camera AW300 #10005483

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
IP kamera, Vestavěný mikrofon, Pohybový senzor, Otočný objektiv: Automatický, Noční vidění, Způsob použití: externí
787 Kč
650 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Outdoor Camera AW300

Xiaomi Outdoor Camera AW300

Odolná venkovní IP kamera Xiaomi Outdoor Camera AW300 s nočním viděním a obousměrnou komunikací disponuje inteligentním algoritmem pro rozpoznávání osob. IP kamera je odolná vůči prachu a vodě podle normy IP66 a dokáže pracovat v teplotách od -30 °C do 60 °C.

Venkovní zabezpečení a rozlišení Ultra HD 2K (3 megapixely)

O kvalitní obraz se stará 3Mpx CMOS senzor s 2K rozlišením (2304 × 1296 px) a technologie širokého dynamického rozsahu (WDR) zaručí viditelnost za náročných světelných podmínek. K lepší viditelnosti přispívají také dvě jasné LED diody, které v kombinaci s dvojicí 840 nm infračervených LED napomohou k tomu, že i za nepříznivých podmínek budete vidět obraz jasně a barevně. Osvětlovací reflektory se aktivují automaticky, když zaznamenají pohyb.

Detekce osob pomocí umělé inteligence

Inteligentní algoritmus umělé inteligence, který přesně rozpozná tvary lidských těl a na základě nastavení uživatele vygeneruje příslušné upozornění. Po připojení kamery k chytrému telefonu vás kamera upozorní, pokud zaznamená pohyb, a pokud se někdo nachází v tzv. ochranné zóně, kamera vydá zvukový signál a začne blikat.

Funkce virtuální zdi

Zvolte oblast, kterou chcete sledovat (např. garáž nebo pokladnu), a zapněte příslušná upozornění na základě nastavení (mobilní/zvukové upozornění). V aplikaci můžete nastavit ochrannou zónu jako oblast, kde by neměl být žádný pohyb.
Pomocí kamery a spárované aplikace můžete také chatovat s příchozím hostem, protože v kameře je zabudovaný mikrofon s dosahem až 7 metrů.

Obousměrný interkom s dosahem až 7 metrů

Díky výkonnému reproduktoru a mikrofonu dosahuje venkovní kamera AW300 hlasitého a čistého snímání na vzdálenost 7 metrů.
Přehrávání záznamů z kamery na reproduktoru s obrazovkou, Mi Smart Clock (kompatibilní s hlasovým asistentem Google a Alexa) pro zobrazení monitorovací obrazovky.

Odolnost proti prachu a vodě IP66

Tato kamera má také krytí IP66 proti prachu a vodě, což jí umožňuje pracovat i v náročných povětrnostních podmínkách. Může pracovat při teplotách od -30 °C do 60 °C.

Připojení k aplikacím

Po připojení kamery k síti Wi-Fi se kamera spáruje s aplikací Mi Home. Data jsou spolehlivě zabezpečena vestavěným bezpečnostním čipem se šifrováním AES128. Kamera také využívá kódování H.265 a ve srovnání s kódováním H.264 je také efektivnější. Po spárování tak můžete sledovat video až ze 4 kamer najednou.

Specifikace

  • Napájení: 12 V/1 A

  • Dodaný síťový adaptér není vodotěsný, proto se doporučuje umístit a používat tělo adaptéru ve vnitřním prostředí

  • Součástí balení je 3metrový napájecí kabel

  • Zorné pole: 101,7°

  • Rozlišení: 2304 × 1296

  • Clona: F2.0

  • Video kodek: H.265

  • Noční vidění: dvě infračervená světla 850 nm, dvě bodová světla LED

  • Bezdrátové připojení: Wi-Fi IEEE 802 11 g/g/n 2,4 GHz

  • Úložiště: microSD karta (podpora od 32 GB do 256 GB), cloudové úložiště

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Outdoor Camera AW300

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.