Xiaomi Watch 2 Pro BT Black #10005679

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
chytré hodinky | 1,43" AMOLED displej | dotykové ovládání + otočná korunka a 2 tlačítka | Bluetooth 5.2 | Wi-Fi | NFC | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a Beidou | akcelerometr | gyroskop
4 971 Kč
4 108 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Watch 2 Pro BT Black

Xiaomi Watch 2 Pro BT Black

1,43" AMOLED displej

Skvělou čitelnost za každé situace zajistí 1,43" AMOLED displej s jsem až 600 nitů, dokonalými barvami a podporou režimu Always-On.


Otočná korunka + dvě boční tlačítka

Maximálně intuitivního ovládání je docíleno nasazením spojením otočné korunky a dvou bočních tlačítek. Samozřejmě můžete hodinky ovládat ale i dotykově.


Wear OS, bezkontaktní placení i integrované mapy a mnoho dalšího

Xiaomi Watch 2 Pro využívají vyspělý systém Wear OS, který vám umožní instalovat oblíbené aplikace a využívat různé služby, včetně bezkontaktní placení s Google Pay nebo Google Map. Jistotou je pak spolehlivá synchronizace s vaším smartphonem, včetně notifikací atp.


Snapdragon W5+ Gen 1

Využití platformy Snapdragon W5+ Gen 1 znamená superrychlé reakce, ať od hodinek chcete cokoli. Současně se ale soustředí i na energetickou efektivitu pro prodloužení výdrže na maximum.


2 + 32 GB

Xiaomi Watch 2 Pro přichází s úložištěm o nadstandardní kapacitě 32 GB, do které můžete ukládat například oblíbenou hudbu, ciferníky nebo aplikace třetích stran.


Výdrž až 65 hodin

Integrace vysokokapacitní baterie v kombinaci s moderním hardwarem znamená, že se hodinky chlubí výdrží na nabití až 65 hodin.


150+ sportovních režimů

Xiaomi Watch 2 Pro podporují více než 150 sportovních režimů, které měří, kolik kalorií jste spálili, váš srdeční tep, délku trvání a další důležité ukazatele s optimalizovanými modely dle profesionálních algoritmů pro přesnější analýzu vašich výkonů.


Dvoupásmová GPS pro maximální přesnost

Díky nasazení dvoupásmové GPS L1 + L5 je dosaženo výrazně přesnějšího určení vaší polohy než u standardních systémů. Výsledkem je, že hodinky přesně vykreslí vaši polohu i v náročných podmínkách – například v městské zástavbě při navigování v autě i v hustě zarostlém lese při outdoorových dobrodružstvích.


Voděodolnost do 50 m

Xiaomi Watch 2 Pro obstojí i v bazénu či na pláži, když nabízí vodotěsnost dle 50 m (5 ATM). 


Měření tělesné kompozice

Kombinace bioelektrických impedančních senzorů a vědeckých algoritmů znamená, že Xiaomi Watch 2 Pro dokážou měřit i hladinu tělesného tuku, základní rychlost metabolismu a další údaje, abyste ještě lépe porozuměli vašemu tělu.


Pokročilý monitoring spánku

Stejně jako trénink je důležitá pro vaše zdraví také správná regenerace v podobě kvalitního spánku. I ten hodinky pokročile monitorují, včetně rozpoznání fáze, v jaké se nacházíte. Stejně tak během noci hlídají vaši srdeční frekvenci, dech nebo okysličení krve. V aplikaci pak můžete sledovat i trendy.


Sledování vašeho zdraví

Hodinky dokonale monitorují vaše zdraví. Jejich nejmodernější senzory monitorují 24 hodin denně vaši srdeční frekvenci, stejně jako stres, okysličení krve kyslíkem a další důležité veličiny.


Obrovský výběr ciferníků

Xiaomi Watch 2 Pro mají k dispozici přes 20 vestavěných ciferníků, včetně dynamických. Instalovat samozřejmě můžete ale i další.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Watch 2 Pro BT Black

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.