Xiaomi TV Q1E 55" #

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Smart UHD TV 55" (139cm), UltraHD 4K 3840x2160, QLED, Cortex-A55, 2/32GB, HDR10+, DVB-T2/C/S2, WiFi, Bluetooth 5, Chromecast, HbbTV, hlasové ovládání, 3× HDMI, 2× USB
16 178 Kč 19999 Kč
13 370 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi TV Q1E 55"

Xiaomi TV Q1E 55"

 

 

 

Široký barevný gamut QLED zobrazuje barevnější obrázky

Xiaomi TV Q1E s úhlopříčkou 55" se může pochlubit dokonalým 4K Quantum Dot displejem a výjimečným 97% barevným gamutem DCI-P3, který zachytí téměř všechny barvy světa.

 

 

 

 

Hluboký kontrast a živé barvy až do nejjemnějších detailů

Podporovány jsou Dolby Vision® a HDR 10+, které poskytují výjimečnou úroveň jasu a barev.

 

 

MEMC pro hladký vizuální zážitek

Použitá technologie MEMC výrazně zlepšuje čistotu dynamických snímků a pomáhá zabránit tomu, aby rychle se pohybující snímky vypadaly roztřesené. Získejte plynulý zážitek ze sledování s minimálním rozmazáním pohybu při sledování sportovních nebo akčních filmů, případně hraní her.

 

 

 

Nekonečná zábava s Android TV 10

Zařízení také běží na nejnovějším systému Android 10, což je rozhraní, které do vašeho televizoru přináší nekonečné zástupy filmů, pořadů a aplikací, a také Chromecast, který vám umožní streamovat vaši oblíbenou zábavu přímo z vašeho telefonu, tabletu nebo notebooku.

 

 

Pohlcující zvuk přesahující Vaši představivost

V rámci nově modernizovaného audiosystému s 6 reproduktory je maximální výkon jednoho reproduktoru až 15 W. Podporuje Dolby Audio + DTS a přináší pohlcující filmový zážitek z vašeho domova.

 

 

Vysoce výkonný čtyřjádrový procesor

Čtyřjádrový procesor Cortex-A55 a 2 GB RAM + 32 GB ROM umožňují hladký provoz a pojmou více aplikací, což přináší neomezenou zábavu.

 

 

Ovládejte televizi svým hlasem

Vyhledávejte pořady, získejte doporučení a dokonce ovládejte televizor – rychleji – hlasem. Požádejte Google o malou pomoc na vaší velké obrazovce.

Díky Google Assistant můžete nejen mluvit ke své televizi ale můžete také ovládat připojená AloT zařízení, ať už jde o světla, klimatizaci nebo úklidové roboty. Vše je díky Xiaomi TV Q1E 55“ snadno dostupné z dálkového ovladače televizoru prostřednictvím vyhrazených tlačítek pro Netflix, Amazon Prime Video a také hlasové ovládání Google Assistant.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi TV Q1E 55"

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.