Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set #10005694

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
IP kamera, Vestavěný mikrofon, Pohybový senzor, Otočný objektiv: Automatický, Noční vidění, Způsob použití: externí, Cloud řešení
2 788 Kč
2 304 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set

Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set

Chytrá exteriérová kamera Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro zaujme integrovaným solárním panelem, 2,5K rozlišením a vestavěnou baterií o kapacitě až 10 000 mAh. Samozřejmostí je detekce pohybu, kamera dokáže rozpoznat lidi, zvířata a vozidla. Videa lze nahrávat na SD kartu, případně do cloudu od Xiaomi. Zabudovaný MJA1 bezpečnostní čip zajistí ochranu dat přenášených mezi kamerou a stanicí.

1/2,7palcový snímač

Krásně čistý obraz v jakémkoli prostředí a rozlišení až 2,5K pro ještě ostřejší a detailnější snímky ve dne, v noci, prostě čistý obraz po celý den. Větší clona f/1.6 zajišťuje vyšší citlivost, takže snímač zachytí ještě více světla. Optimalizované HDR si nyní lépe poradí s okolním světlem.

Široký úhel záběru 132° - vylepšené noční vidění

Široké zorné pole až 132° jistě potěší každého. Díky tomu má kamera rozšířený obzor, který eliminuje mrtvá místa. Bezpečně se můžete cítit i v noci díky dvojici vysoce výkonných infračervených světel a čtveřici přisvětlovacích diod LED.

Baterie s kapacitou 10 000 mAh - nepřetržitá ochrana online

Až 180 dní nepřetržitého provozu díky vysokokapacitní baterii pro stabilní a spolehlivé napájení.

Vestavěný solární panel

Bezpečnostní kamera BW400 Pro je také vybavena vestavěným solárním panelem, který přeměňuje sluneční světlo během dne na energii pro soběstačný* provoz během noci. *(Pro "soběstačný" provoz musí solární panel za standardních podmínek (nahrávání 20krát denně) přijímat dvě nebo více hodin přímého slunečního světla denně.)

Přesné rozpoznání lidské postavy

Jakmile kamera rozpozná přítomnost lidské postavy, automaticky odešle upozornění do vašeho chytrého telefonu. Budete tak automaticky upozorněni, pokud kamera rozpozná narušitele. Potěší vás také možnost nastavit detekční zónu přesně podle vašich potřeb.

Bezdrátové připojení k základně pro flexibilnější instalaci

Energeticky úsporná komunikace mezi kamerou a základnou zajišťuje flexibilnější pokrytí na větší vzdálenosti bez nutnosti použití směrovače. Díky podpoře paměťových karet si můžete záznam prohlížet kdekoli.

Integrovaný bezpečnostní čip MJA1

Každý bezpečnostní čip MJA1 má svůj vlastní jedinečný klíč a certifikát. Přenos dat mezi kamerou a připojenými zařízeními tak prochází přes bezpečnostní kontrolu MJA1, která zvyšuje soukromí uživatele.

Obousměrná hlasová komunikace, pro čistý a plný zvuk bez šumu

Kamera je také vybavena velkým reproduktorem pro ještě čistší hovory bez šumu. Díky vysoce citlivému mikrofonu rozpozná hlasový vstup až na vzdálenost 8 metrů a inteligentní algoritmus potlačení šumu se postará o optimální kvalitu zvuku bez okolního hluku.

Cloudové úložiště

Cloudové úložiště pro kameru dokáže nahrávat videa pokaždé, když kamera zaznamená pohyb. Nemusíte se obávat, že přijdete o důležité záběry, ani když vám zařízení někdo ukradne nebo se poškodí karta microSD. K historii uložených videí v cloudu můžete přistupovat prostřednictvím aplikace kamery nebo webové stránky. Poplatek za službu Cloud se obvykle odvíjí od počtu kamer a doby záznamu.

Specifikace

Kamera

 • Jmenovitý vstup: 5 V 2 A
 • Clona: f/1,6
 • Stupeň krytí: IP66
 • Úhel záběru objektivu: 132°
 • Video kodek: H.265
 • Rozlišení: 2 560 × 1 440
 • Provozní teplota: -20 °C až 55 °C
 • Bezdrátové připojení: WiFi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
 • Pracovní frekvence Wi-Fi: 2 400 - 2 483,5 MHz
 • Maximální výkon Wi-Fi: < 20 dBm

Základna

 • Jmenovitý příkon: 5 V 2 A
 • Provozní teplota: -10 °C až 45 °C
 • Bezdrátové připojení: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz
 • Kompatibilita: Android 8.0 a iOS 12.0 a novější
 • Pracovní frekvence Wi-Fi: 2 400 -2 483,5 MHz
 • Maximální výkon Wi-Fi: < 20 dBm

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.