Xiaomi Smart Pet Food Feeder EU #10005245

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Chytrý dávkovač krmiva Xiaomi Smart Pet Food Feeder zajistí spolehlivé dávkování krmiva vašim domácím mazlíčkům. Je speciálně navržený pro kočky, malé a střední psy, neboť pojme až 1,8 kg suchého krmiva.
2 078 Kč
1 717 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Smart Pet Food Feeder EU

Xiaomi Smart Pet Food Feeder EU

 • Automatické dávkování s přesným načasováním a dávkováním. Přesné stravování 24 hodin denně
  Díky spárování s aplikací Mi Home/Xiaomi Home, můžete čas dávkování krmiva ovládat odkudkoli, díky tomu bude Vaše cestování příjemnější a krmení domácích zvířat pohodlnější a přesnější.
 • Plynulý systém dávkování. Pravidelné časy výdeje.
  Unikátní dávkovací struktura se šesti mřížkami, flexibilní měkké silikonové míchadlo na krmivo a dávkovací čepele byly testovány na více než 10 000 dávkovacích cyklů. Díky širokému kanálu je zajištěno plynulé dávkování a nehrozí ucpání (granulát v šířce max. 5-12mm).
 • Přizpůsobené inteligentní řešení krmení domácích zvířat
  Připojte se k aplikaci Mi Home/Xiaomi Home a naplánujte si přesné krmení. Dostávejte inteligentní připomínky doplnění granulí přes aplikaci.
 • Jediný kliknutím přidáte jídlo na dálku přes aplikaci
  Nastavte si pevný čas a množství automatického krmení v aplikaci Mi Home/Xiaomi Home a na dálku vydávejte extra jídlo pro vašeho miláčka, i když jste mimo domov.
 • Inteligentní monitorování hladiny jídla v reálném čase prostřednictvím aplikace
  Dvě sady senzorů neustále monitorují zbývající jídlo a stav výdeje. Nedostatek jídla nebo chyby jsou signalizovány kontrolkou podavače a v aplikaci Mi Home/Xiaomi Home.
 • Plánované krmení i bez napájení nebo internetu
  Uložený harmonogram krmení a zabudované nouzové napájení zajišťuje pravidelný výdej iv případě výpadku sítě nebo výpadku proudu.
 • Trojité těsnění, aby potraviny zůstaly čerstvé, suché a chutné
  360° silikonový těsnící kroužek víka, vyměnitelné kazety s vysoušedlem do přihrádky na potraviny a skrytá otočná dvířka podavače.
 • Nerezová ocel (304) potravinářské kvality
  Přihrádka na potraviny, míchadlo na potraviny, dávkovací čepel a miska na potraviny jsou z nerezavějící oceli 304 a odpovídají požadavkům na materiály přicházející do styku s potravinami . Miska na krmivo lze rozebrat na čištění, čímž se účinně zabrání hromadění mastnoty.
 • Velká kapacita pro dlouhé používání
  Speciálně navržený pro kočky, malé až středně velké psy, dokáže uložit cca. 1,8 kg suchého krmiva. To postačuje pro dospělou kočku nebo malého psa na 15 až 20 dní, dokud je majitel mimo domov. Ideální pro každodenní cestování nebo cestování na krátké vzdálenosti.
 • Precizní bezpečnost
  Bezpečnostní zámek víka - Vyhněte se neúmyslnému kontaktu domácích zvířat nebo děti s krmivem
  Inteligentní podavač se v případě odporu vysune - Vyhnete se poranění tlapek
  Spletaná nylonová šňůra - Odolný proti prokousání
  Skladní napájecí kabel - Zabrání zakopnutí díky odkládacímu prostoru uvnitř krmítka

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Smart Pet Food Feeder EU

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.