Xiaomi Smart Band 8 Pro Černá #10005660

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
fitness náramek | 1,74" AMOLED displej | dotykové ovládání | Bluetooth 5.3 | akcelerometr | gyroskop | krokoměr | senzor srdečního tepu | spálené kalorie | spánek | měření vzdálenosti | SpO2 monitor | notifikace | předpověď počasí | výdrž až 14 dní
1 404 Kč
1 160 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Smart Band 8 Pro Černá

Xiaomi Smart Band 8 Pro Černá

Dostaňte se do kondice a udržujte se v ní pomocí fitness náramku Xiaomi Smart Band 8 Pro. Ten přináší vylepšený vzhled, kovový rám s povlakem NCVM a dále sází na vylepšený 1,74" AMOLED displej s jemným rozlišením, stejně jako důmyslný systém pro odnímání řemínků pro ještě snadnější změnu stylu. Nadchne ale i ještě více měřenými sporty či větším výběrem z ciferníků a dalšími funkcemi, které si zamilujete.

Maximálně se přitom soustředí na to, aby prezentoval přesné zdravotní a sportovní údaje, v čemž mu výrazně napomáhá nejen vysoce přesné měření srdečního tepu, ale také sledování SpO2 a analýza spánku. K dispozici přitom má přes 150 sportovních režimů (včetně plavání) a velkou výhodou je bez debat i prodloužená výdrž 289mAh baterie na nabití až 14 dní.

1,74 AMOLED displej s vysokou obnovovací frekvencí

 

Smart Band 8 Pro má nádherný zakřivený 1,74" AMOLED panel, který vám zobrazí vše důležité – navíc klidně pořád díky podpoře funkce Always-On. S jasem až 600 nitů je perfektně čitelný za každé situace, a navíc se pyšní i vyšší obnovovací frekvencí (60 Hz) pro ještě plynulejší zobrazení každé animace. Oproti svému předchůdci Smart Band Pro 7 se navíc může pochlubit vyšší odolností a pevností, které jsou zajištěny krycím sklem Corning Gorilla Glass 3.

 

 

Xiaomi Smart Band 8 Pro

 

 


 

 

 

Snadno odnímatelné řemínky

Xiaomi vylepšilo systém upínání řemínků a přichází s rychloupínací strukturou, abyste je mohli měnit ještě rychleji a snadněji.

 

Xiaomi Smart Band 8 Pro

 

 


 

Vyberte si z více než 100 ciferníků

Xiaomi také připravilo bohatou porci dynamických ciferníků s krásně hladkými animacemi i podporou Always On Display (neustále zapnutého displeje). Je jich více než stovka, abyste si mohli vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje.

 

 

Xiaomi Smart Band 8 Pro

 

 


 

 

150+ sportovních režimu změří každý váš trénink

Xiaomi vybavilo Smart Band 8 Pro více než 150 sportovními režimy, které měří, kolik kalorií jste spálili, váš srdeční tep, délku trvání a další důležité ukazatele.

 

 

Xiaomi Smart Band 8 Pro

 

 


 

Maximálně vychytané funkce ve spojení s vaším telefonem

Náramek pokročile spolupracuje se smartphony s Androidem i iOS – dokážete jeho prostřednictvím vyhledat ztracený mobil, ale přináší i předpověď počasí, notifikace nebo oznámení hovoru a další skvělé funkce. Vyladěná aplikace pak umožní podrobně nastavit, jak se má náramek chovat (například režim Nerušit atp.).

 

 Xiaomi Smart Band 8 Pro

 

 


 

Výdrž 14 dní na nabití

Velkou předností je dlouhá výdrž na nabití, která u tohoto modelu dosahuje až 14 dní (6 dní v režimu neustále zapnutého displeje).

 

Xiaomi Smart Band 8 Pro

 


 

Přesná lokalizace kdekoliv na světě

Xiaomi v rámci měření sportovních aktivit využívá podporu hned 4 satelitních pozičních systémů – GPS, Galileo, GLONASS, Beidou a QZSS. Vy se tak budete moci spolehnout na parádní přesnost, a navíc s sebou pro zaznamenávání vašeho tréninku nebudete muset nosit mobilní telefon.

 

Xiaomi Smart Band 8 Pro

  

Vodotěsná konstrukce

Smart Band 7 obstojí i v bazénu či na pláži, když nabízí vodotěsnost dle 50 m (5 ATM). 

 

Xiaomi Smart Band 8 Pro

 

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Smart Band 8 Pro Černá

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.