Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro #1000635

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro 3 režimy výkonu Atraktivní design vhodný do moderních prostor Účinný HEPA filtr s efektivitou 99,97 % Zachytí částice, alergeny, pyl
5 178 Kč
4 279 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Užijte si doma dokonale čistý vzduch. Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier 4 Pro je vybavena HEPA filtrem, který dokáže eliminovat 99,97 % vzdušných částic o velikosti pouhých 0,3 mikronu, včetně prachu, kouře, srsti domácích zvířat, spór plísní, pylu, pachů, choroboplodných zárodků a virů.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní vlastnosti

  • Výkon čištění – až 500 m³/hod
  • Tichý chod, max. 64 dB
  • Časovač a senzor kvality ovzduší
  • Pohodlné ovládání přes mobilní aplikaci Mi Home
  • Noční a automatický režim
  • Absorbuje formaldehyd a pachy
  • OLED displej pro snadné ovládání
  • Hlasové ovládání Google Assistant a Amazon Alexa
  • Životnost filtru až 14 měsíců

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Je výkonná

Díky optimalizovanému tlakovému systému Mi Air Purifier během hodiny vyčistí až 500 m³/h vzduchu. Zároveň nabízí mnohem velmi efektivní provoz, díky čemuž je vhodná do místnosti o maximální ploše 60 m², takže se skvěle uplatní nejen v bytech, ale i rodinných domech.

Pro čistý vzduch

360° cylindrický třívrstvý filtr nasává vzduch ze všech směrů, mnohem efektivněji než přístroje s konvenční konstrukcí. Třívrstvá struktura filtru HEPA od japonského výrobce Toray zachytí nejméně 99,97 % pevných částic o velikosti 0,3 μm či větší, přičemž filtrační složka aktivního uhlí z kokosového vlákna odstraňuje formaldehyd, nepříjemné pachy a ostatní zdraví škodlivé látky. Výměna filtru je velmi jednoduchá a naše aplikace vás upozorní, jakmile bude taková výměna nutná.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Nepotřebuje žádnou pomoc

Prostřednictvím aplikace si můžete kdykoliv ověřit kvalitu vašeho ovzduší přímo na svém mobilním telefonu a můžete tak také dálkově ovládat čističku. Kromě toho na čističce najdete přehledný OLED displej. Nastavit si víte automatický režim, který podle vašich aktuálních požadavků nastaví výkon pro čištění vzduchu. Pokud máte lehký spánek a potřebujete v noci ticho, nastavit si můžete noční režim, při kterém čistička pracuje tak tiše, že vás to určitě nebude rušit.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Čistička vzduchu. HEPA filtr s efektivitou 99,97 %. 6 režimů výkonu. Vzduch zbavuje prachu, kouře, srsti domácích zvířat, spór plísní, pylu, pachů, choroboplodných zárodků a virů. Snímač kvality vzduchu. Duální senzor PM2.5/PM10, Ionizace vzduchu. Ovládání pomocí mobilní aplikace + hlasové ovládání Google Assistant, Mi Home. CADR 500 m³/h, 8330L čistého vzduchu/min. Zobrazení teploty a vlhkosti. Vhodná do prostoru 60 m². Příkon 50 W. Hlučnost max. 64 dB. 

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.