Xiaomi Robot Vacuum S10 #10005525

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
robotický vysavač s mopem | výdrž akumulátoru 130 min. | 360° pokročilá laserová navigace | mobilní aplikace | inteligentní dávkování vody podle typu povrchu | sací výkon 4 000 Pa | OTA aktualizace
4 160 Kč
3 438 Kč bez DPH

Xiaomi Robot Vacuum S10

Xiaomi Robot Vaccum S10, bílá

S robotickým vysavačem Xiaomi Robot Vaccum S10 už nemusíte trávit čas zdlouhavým a náročným úklidem. Převezme jej za vás a vy se můžete věnovat odpočinku, rodině či práci. Vyniká tím, že nejenže vysává, ale současně i vytírá. V prostoru se skvěle orientuje díky laserové navigaci + senzorům, které jej chrání před zamotáním a pády.

Zaujme i vysokým sacím výkonem 4 000 Pa, stejně jako inteligentním vytíráním podle toho, na jakém povrchu se nachází. Exceluje ale také v ohledu výdrže na nabití, která činí až 130 minut. V kombinaci s mobilní aplikací jej pak můžete ovládat klidně z druhé strany světa, stejně jako vytvářet plány úklidu atp.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Zvládá vysávání i mopování
  • Špičková laserová navigace
  • Vynikající mobilní aplikace
  • Inteligentní dávkování vody podle typu povrchu
  • Výdrž na nabití až 130 minut

 

Věnujte se smysluplnějším věcem, úklid za vás vyřeší on!

 

Laserová navigace

Xiaomi Robot Vaccum S10 využívá špičkovou laserovou navigační technologii se 360° skenováním, aby se rychle zorientoval i ve složitých prostorech a byl v každé situaci maximálně efektivní.

 

 


 

Vysoký výkon

Poradí si přitom i s odolnými nečistotami vzhledem k působivému výkonu 4 000 Pa, který produkuje efektivní bezkartáčový motor, jenž si poradí i s prachem a vlasy. Vybaven je přitom nádržkou na vodu a nádobou na prach 2 v 1.

 

 


 

Chytré dávkování vody

Chytrá nádržka na vodu rovnoměrně distribuuje vodu tak, aby byla zajištěna stálá vlhkost bez zbytečného namáčení podlahy. Volit můžete ze tří nastavení distribuce vody na základě uklízeného povrchu.

 

 


 

Přes 2 hodiny úklidu bez přestávky 

Zařízení má 3 200mAh baterii, která na jedno nabití vydrží až 130 minut provozu.

 

 


 

Snímače usnadňující orientaci

Vysavač disponuje sadou snímačů pro rozpoznání okolí pro minimalizaci šance na uvíznutí nebo pádu.

 

 


 

Aplikace Mi Home / Xiaomi Home

Důležitou součástí softwarové výbavy vysavače je aplikace Mi Home / Xiaomi Home, díky níž můžete robotický vysavač ovládat na dálku. Nechybí možnost vytvářet přesné mapy a přizpůsobit si plán úklidu pro maximální efektivitu.

 

 


 

OTA aktualizace

Tento model podporuje bezdrátové aktualizace, které vylepšují výkon a přidávají funkce.

 

 


 

Ochrana vašeho soukromí 

Xiaomi Robot Vacuum X10+ má certifikát od německého institutu TÜV Rheinland, který potvrzuje, že splňuje standardy pro kybernetickou bezpečnost a ochranu soukromí. Mapy se ukládají v šifrované formě. Součástí je také MJA1 bezpečnostní čip.

 

 

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Robot Vacuum S10

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.