Xiaomi Redmi Watch 3 Black #10005473

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Chytré hodinky, Amoled displej, Bluetooth, Voděodolnost, Počet dní výdrže baterie: 12, Funkce: senzor tepové frekvence, gyroskop, krokoměr, monitoring spánku, notifikace, výpočet kalorií, Podporovaný OS: Android, iOS
1 986 Kč
1 641 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Redmi Watch 3 Black

Xiaomi Redmi Watch 3 Black

Chytré hodinky Xiaomi Redmi Watch 3 v béžovém provedení nabízejí 1,75" AMOLED displej, režim Always-on, vodotěsnost 5 ATM, krokoměr, 120 sportovních režimů, monitorování srdečního tepu, saturace krve kyslíkem, spánku a stresu, notifikace, GPS, Bluetooth 5.2 a výdrž baterie až 12 dní.

Velký a snadno čitelný AMOLED displej

Xiaomi Redmi Watch 3 si zamilujete pro jejich bohaté množství funkcí, elegantní design, hmotnost 37 g a velký 1,75palcový AMOLED displej. Tento displej má jas 600 nitů, takže čitelnost nebude problémem, ani když budete venku. Jejich vzhled si můžete kdykoli přizpůsobit díky více než 200 různým ciferníkům, které si můžete nainstalovat pomocí mobilní aplikace. Vzhledem k tomu, že konstrukce zařízení splňuje vodotěsnost 5 ATM, můžete je s klidným svědomím nosit při plavání v bazénu a dalších aktivitách v mělké vodě.

Udržujte své zdraví na optimální úrovni

Chytré hodinky dovedou monitorovat srdeční tep 24 hodin denně a poskytují dokonalý přehled o vašem zdravotním stavu. Sportovce potěší měření saturace krve kyslíkem, které můžete spustit, kdykoli potřebujete. Funkce monitorování spánku vám pomůže zaznamenat různé jeho fáze včetně hlubokého spánku, lehkého spánku nebo spánku REM. Během náročného dne přijde vhod monitorování stresu a dechová cvičení.

120 možností sportovního vyžití

Dopřejte svému tělu cvičení a vyberte si z více než 120 sportovních režimů včetně běhu, jízdy na kole, lezení, plavání v bazénu a dalších. Po celý den vás budou hodinky provázet počítáním kroků, měřením spálených kalorií a délky cvičení. Toto zařízení v sobě ukrývá také 10 typů běžeckých kurzů různé intenzity a vlastního běžeckého trenéra, který vám bude radit.

12denní výdrž

Vestavěná lithium-iontová baterie s kapacitou 289 mAh poskytuje výdrž až 12 dní při běžném používání, 7 dní při intenzivním používání a 18 hodin v režimu nepřetržitého pohybu. K praktičnosti těchto hodinek přispívá také pohodlné magnetické nabíjení.

Chytré funkce

Pro chytré telefony se systémem iOS 12 a vyšším a Android 6 a vyšším je k dispozici mobilní aplikace, která zahrnuje všechny důležité údaje a umožňuje další nastavení funkcí. Po spárování s chytrým telefonem budete moci telefonovat a přijímat upozornění na zprávy a hovory. V případě nouze můžete trojím stisknutím bočního tlačítka zavolat nouzovému kontaktu. 

Přesné určení polohy

Chytré hodinky využívají GNSS čip, který zajišťuje rychlé a přesné určení polohy pomocí 5 systémů – GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, Beidou. Ať už jste ve městě nebo v horách, všude budete mít signál.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Redmi Watch 3 Black

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.