Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Bílá #10005672

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
bezdrátová sluchátka | výdrž až 38 h | impedance 16 ohmů | Bluetooth 5.3 | integrovaný mikrofon | technologie aktivního potlačení hluku | dotykové ovládání | připojení ke dvěma zařízením současně
1 308 Kč
1 081 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Bílá

Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Bílá

Podpora kodeku LDAC

Velkou výhodou Redmi Buds 5 Pro je také certifikace Hi-Res Audio Wireless pro prvotřídní bezdrátový zvuk, s čímž úzce souvisí podpora špičkového zvukového kodeku LDAC se vzorkovací frekvencí až 24 bitů/96 kHz pro bezdrátové audio bez kompromisů.

 

 


 

Hi-Fi kvalita zvuku

Na prvotřídní zvuk se lze u Redmi Buds 5 Pro těšit díky kombinaci koaxiálního duálního měniče složeného z 11mm basového měniče s titanovou membránou a 10mm piezoelektrického keramického výškového reproduktoru. Znamená to mimořádně přesnou a čistou reprodukci zvuku na všech frekvencích, stejně jako vyvážený výkon ve všech oblastech pro zvuk v Hi-Fi kvalitě.

 

 

 


 

Výkonná technologie ANC

Technologie aktivního potlačení okolních ruchů (ANC) znamená, že sluchátka nedovolí, aby vás okolí rušilo. Zvládnou totiž redukovat okolní hluky až o 52 dB – perfektní jsou například v metru nebo při cestování letadlem.

 

 

 


 

Tři režimy „průhlednosti“

Naopak když potřebujete mít přehled o tom, co se děje okolo vás, jsou k dispozici hned tři režimy „průhlednosti“, s nimiž si můžete užívat oblíbenou hudbu či podcasty a zároveň mít přehled o tom, co se děje kolem vás.

 

 


 

3 mikrofony a AI

Vzhledem k nasazení tří mikrofonů s umělou inteligencí si sluchátka perfektně vedou i v otázce handsfree hovorů, kdy dokážou účinně redukovat šum větru o rychlosti až 9 m/s. Výsledkem je, že je vám perfektně rozumět i v náročném prostředí – například v ruchu velkých měst.

 

 


 

Výdrž až 38 hodin

Jednou z hlavních předností tohoto modelu je výdrž na nabití dosahující až 38 hodin v kombinaci s dodávaným pouzdrem (bez něj samotná sluchátka vydrží hrát až 10 hodin. K dispozici je i rychlé nabíjení, kdy za pouhých 5 minut na nabíječce můžete opět poslouchat oblíbenou hudbu 2 hodiny.

 

 


 

Dotykové ovládání

Návykové je dotykové ovládání vyladěné k dokonalosti. Umožňuje přepínat skladby, pozastavovat hudbu, přijímat a ukončovat hovory i využívat další funkce.

 

 


 

Královská ergonomie

Velký důraz Xiaomi kladlo i na komfort nošení. Jsou proto krásně lehká a perfektně padnou do uší. Můžete je tak klidně používat i při sportu, aniž byste se museli obávat jejich ztráty.

 

 


 

Připojení dvou zařízení současně

Nabízí se i nadstandardní funkce připojení sluchátek ke dvěma zařízením současně, takže například můžete sledovat video na notebooku a když vám někdo zavolá, sluchátka se automaticky přepnou pro hovor na smartphone.

 

 


 

Aplikace Xiaomi Earbuds

Důležitou součástí sluchátek Redmi Buds 5 Pro je mobilní aplikace pro Android a iOS. Umožní vám nejen sluchátka aktualizovat pro nejnovější funkce, ale také využít jejich potenciál na maximum, včetně nastavení potlačení hluku a dotykového ovládání.

 

 


 

Google Fast Pair

Redmi Buds 5 Pro podporují i technologii rychlého párování Google Fast Pair skrze technologii Bluetooth s Android smartphony.

 

 


 

Odolnost IP54

Vzhledem k odolnosti vůči vodě a prachu dle IP54 lze tato sluchátka bez starostí používat také při sportu.

 

 


 

Personalizované potlačení hluku

V aplikaci Xiaomi Earbuds lze jediným kliknutím provést personalizovaný test potlačení hluku a použít doporučené nastavení optimalizované přesně podle vašeho zvukovodu.

 

 


 

Vyvážení zvuku

K dispozici jsou čtyři přednastavené volby ekvalizéru a navíc vlastní režim, který lze upravit pomocí aplikace Xiaomi Earbuds na míru přesně vašim uším.

 

 


 

Detekce nasazení do uší

Sluchátka také chytře rozpoznají, zda je máte/nemáte v uchu – dokážou tak automaticky pozastavit přehrávání, když je vyndáte a pak jej automaticky spustit, když je vrátíte zpět.

 

 

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Redmi Buds 5 Pro Bílá

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.