Xiaomi Redmi Buds 4 Pro white #10005342

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 Pro s Hi-Fi kvalitou zvuku, podporou Hi-Res Audio Wireless, aktivním potlačením hluku až 43 dB, výdrží baterie až 36 hodin a 9 hodin na jedno nabití, technologií pro snížení hluku větru, připojením 2 zařízení, ergo
1 517 Kč
1 254 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Redmi Buds 4 Pro white

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro white

bezdrátová sluchátka • výdrž až 36 h • impedance 24 ohmů • odolnost IP54 • duální dynamický reproduktor (10mm membrána z hliníkové slitiny a 6mm titanová membrána) • Bluetooth 5.3 • integrovaný mikrofon s redukcí šumu • technologie aktivního potlačení hluku

 
Xiaomi Redmi Buds 4 Pro

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro (38951), černá

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro (38951) jsou moderní bezdrátová sluchátka, která předčí vaše očekávání. Ať už s nimi totiž posloucháte muziku, audioknihy, nebo podcasty, vždycky si svůj oblíbený audio obsah vychutnáte na sto procent. Postará se o to vynikající zvuk duálního dynamického reproduktorutechnologie aktivního potlačení hluku i dlouhá výdrž sluchátek, která se s využitím přiloženého nabíjecího pouzdra pohybuje až kolem 36 hodin.

K přednostem tohoto zařízení navíc patří i integrovaný mikrofon, díky němuž můžete uskutečňovat pohodlné handsfree hovory. Jejich zvukovou čistotu vám zajistí speciální technologie, která účinně redukuje šum.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Výtečný zvuk duálního dynamického reproduktoru
  • Technologie aktivního potlačení hluku
  • 3 úrovně ANC + praktický adaptivní režim
  • Mikrofon s redukcí šumu
  • Extra dlouhá výdrž baterie (s nabíjecím pouzdrem až 36 hodin)
  • Odolnost vůči vodě a prachu (IP54)
 

 

Užijte si nerušený poslech i čisté handsfree hovory.

 

Zvuková paráda

Potrpíte si při poslechu hudby na dokonalou zvukovou kvalitu? V tom případě vás tato sluchátka nadchnou duálním dynamickým reproduktorem, který zahrnuje 10mm membránu z hliníkové slitiny a 6mm titanovou membránu. Spojení těchto komponentů vám přinese vynikající zvuk, který splňuje i ty nejvyšší nároky. Sluchátka ostatně podporují i audio ve vysokém rozlišení (Hi-Res Audio Wireless, kodek LDAC).


 

Konec hluku z okolí

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 Pro dokážou účinně blokovat hluk z vašeho okolí, takže vám poskytnou dokonalý klid na poslech. Učiní tak prostřednictvím technologie aktivního potlačení hluku, která dokáže eliminovat vnější ruchy až o 43 dB.


 

3 režimy potlačení hluku

Technologie ANC (aktivní potlačení hluku) je v těchto sluchátkách zastoupena třemi úrovněmi a k tomu nabízí i speciální adaptivní režim, který vybírá vhodnou úroveň zcela automaticky. Při poslechu můžete využívat lehký režim (ideální pro kanceláře či knihovny), hluboký režim (pro metro či letadlo) a vyvážený režim (pro kavárny či chodníky u silnice).

 

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro

 


 

Bezproblémová komunikace se světem

Když zrovna posloucháte muziku a najednou se potřebujete věnovat svému okolí (např. někoho pozdravit), sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 Pro vás potěší duálním transparentním režimem. Stačí totiž dlouze stisknout ovládací prvek na sluchátku a začnou k vám doléhat i zvuky z reálného světa.

 

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro

 


 

Odolnost jako vítaný bonus

Na těchto bezdrátových sluchátkách vás nadchne i jejich špičková odolnost, zaručená certifikací o stupni krytí IP54. Zařízení odolává vodě i prachu, takže jej můžete používat i při cvičení nebo v náročnějších podmínkách.

 

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro

 


 

Bezdrátové spojení až se dvěma zařízeními

Sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 Pro se s chytrým mobilním telefonem, tabletem či jiným kompatibilním audio zdrojem propojují pomocí moderní bezdrátové technologie Bluetooth 5.3. Současně je přitom můžete mít spárována i se dvěma zařízeními (Android, iOS, Windows) – mezi nimi pak máte možnost jednoduše přepínat.

 

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro

 

Popis a parametry Xiaomi Redmi Buds 4 Pro white

Barva Bílá

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Redmi Buds 4 Pro white

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.