Xiaomi Redmi Buds 4 Pro (Midnight Black) #10005401

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
bezdrátová sluchátka | výdrž až 36 h | integrovaný mikrofon s redukcí šumu | technologie aktivního potlačení hluku
1 543 Kč
1 275 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Redmi Buds 4 Pro (Midnight Black)

Xiaomi Redmi Buds 4 Pro (Midnight Black)

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 Pro s Hi-Fi kvalitou zvuku, podporou Hi-Res Audio Wireless, aktivním potlačením hluku až 43 dB, výdrží baterie až 36 hodin a 9 hodin na jedno nabití, technologií pro snížení hluku větru, připojením 2 zařízení, ergonomickým designem, Bluetooth 5.3 a provozní vzdáleností 10 m.

Neuvěřitelný Hi-Res zvuk i ve sluchátkách

Pastva pro vaše uši - Redmi Buds 4 Pro jsou certifikovány společností Hi-Res Audio Wireless a podporují zvukový kodek LDAC - při přenosové rychlosti až 990 kb/s, stejně jako rozlišení zvuku 96 kHz/24 bitů a vyšší.

Systém duálního dynamického ovladače

Redmi Buds 4 Pro je vybaven zcela novým systémem duálního dynamického ovladače, který se skládá z 10mm membrány z hliníkové slitiny a 6mm titanové membrány - pro vysoké frekvence. Společně se oba měniče kombinují a poskytují křišťálově čisté výšky a bohaté basy.

Simulace skutečného zvuku

Redmi Buds 4 Pro jsou vybaveny zcela novým pohlcujícím zvukovým systémem, který využívá vlastní zvukový algoritmus HRTF od společnosti Xiaomi - k simulaci skutečného zvuku. Poskytuje skutečně pohlcující zážitek při sledování videa. Je kompatibilní s různými zdroji zvuku a přehrávacími zařízeními.

Technologie aktivního potlačení hluku

Sluchátka dokážou snížit hluk až o 43 dB, blokují až 99,3 % vnějšího hluku, což vám umožní vychutnat si hudbu v klidu a pohodě.

  • Potlačení lehkého šumu - kanceláře, knihovny.
  • Vyvážené potlačení hluku - kavárny, parky.
  • Potlačení hlubokého hluku - stanice metra, letiště.

Režim duální průhlednosti

V běžném režimu průhlednosti můžete slyšet své okolí, aniž byste museli sundávat sluchátka. Můžete také přepnout na vylepšení hlasového režimu, když potřebujete s někým mluvit tváří v tvář.

Patentovaný algoritmus pro snížení hluku větru

Každé sluchátko je vybaveno vestavěným kovovým větrným štítem, který účinně snižuje hluk větru, a také patentovaným algoritmem pro snížení hluku větru, který se automaticky zapne, když vítr dosáhne určité rychlosti, abyste si mohli užívat své venkovní aktivity bez rušení.

Bluetooth 5.3 a chytré připojení

Sluchátka lze připojit ke 2 zařízením Android, iOS nebo Windows současně, což vám umožní používat stejná sluchátka, když jste v kanceláři. Na kompatibilních zařízeních MIUI se automaticky zobrazí vyskakovací okno MIUI - pro rychlé spárování, když otevřete nabíjecí pouzdro (se sluchátky) v blízkosti telefonu.

Sluchátko se senzorem

Každé sluchátko je vybaveno senzorem, který umožňuje pozastavit přehrávání hudby a přepínat režimy krátkým nebo dlouhým stisknutím.

Inovativní design s ergonomickými prvky

Redmi Buds 4 Pro se vyznačují inovativním a elegantním designem se zakřivenými okraji. Jsou také ergonomicky navrženy tak, aby snižovaly tlak ve zvukovodu. Váží přibližně 5,0 gramů, aby bylo zajištěno pohodlné nošení.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Redmi Buds 4 Pro (Midnight Black)

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.