Xiaomi Redmi Buds 4 Black #10005558

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Redmi Buds 4 jsou ideální volbou v oblasti bezdrátových sluchátek, protože díky 10mm dynamickému měniči a 0,006mm ultratenké membráně nabízí brilantní bohatý zvuk, až 30 hodin poslechu na jedno nabití, funkci hybridního aktivního potlačení hluku až 35 dB,
831 Kč
687 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Redmi Buds 4 Black

Xiaomi Redmi Buds 4 Black

bezdrátová sluchátka • výdrž až 30 h • impedance 16 ohmů • odolnost IP54 • 10mm dynamický reproduktor • Bluetooth 5.2 • integrovaný mikrofon • hybridní technologie aktivního potlačení hluku • redukce šumu pomocí umělé inteligence

 
Xiaomi Redmi Buds 4

Xiaomi Redmi Buds 4 

Xiaomi Redmi Buds 4 (38562) jsou moderní bezdrátová sluchátka, která předčí vaše očekávání. Ať už s nimi totiž posloucháte muziku, audioknihy, nebo podcasty, vždycky si svůj oblíbený audio obsah vychutnáte na sto procent. Postará se o to vynikající zvuk 10mm dynamického reproduktoruhybridní technologie aktivního potlačení hluku i dlouhá výdrž sluchátek, která se s využitím přiloženého nabíjecího pouzdra pohybuje až kolem 30 hodin.

K přednostem tohoto zařízení navíc patří i integrovaný mikrofon, díky němuž můžete uskutečňovat pohodlné handsfree hovory. Jejich zvukovou čistotu vám zajistí speciální technologie, která pomocí umělé inteligence redukuje šum.


 

Klíčové vlastnosti:

  • Výtečný zvuk 10mm dynamického reproduktoru
  • Hybridní technologie aktivního potlačení hluku
  • 3 úrovně ANC + praktický adaptivní režim
  • Mikrofon s redukcí šumu pomocí umělé inteligence
  • Extra dlouhá výdrž baterie (s nabíjecím pouzdrem až 30 hodin)
  • Odolnost vůči vodě a prachu (IP54)
 

 

Užijte si nerušený poslech i čisté handsfree hovory.

 

Konec hluku z okolí

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 dokážou účinně blokovat hluk z vašeho okolí, takže vám poskytnou dokonalý klid na poslech. Učiní tak prostřednictvím hybridní technologie aktivního potlačení hluku, která dokáže eliminovat vnější ruchy až o 35 dB.

 

Xiaomi Redmi Buds 4

 


 

3 režimy potlačení hluku

Technologie ANC (aktivní potlačení hluku) je v těchto sluchátkách zastoupena třemi úrovněmi a k tomu nabízí i speciální adaptivní režim, který vybírá vhodnou úroveň zcela automaticky. Při poslechu můžete využívat lehký režim (ideální pro kanceláře či knihovny), hluboký režim (pro metro či letadlo) a vyvážený režim (pro kavárny či chodníky u silnice).

 

Xiaomi Redmi Buds 4

 


 

Bezproblémová komunikace se světem

Když zrovna posloucháte muziku a najednou se potřebujete věnovat svému okolí (např. někoho pozdravit), sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 vás potěší duálním transparentním režimem. Stačí totiž dlouze stisknout ovládací prvek na sluchátku a začnou k vám doléhat i zvuky z reálného světa.

 

Xiaomi Redmi Buds 4

 


 

Odolnost jako vítaný bonus

Na těchto bezdrátových sluchátkách vás nadchne i jejich špičková odolnost, zaručená certifikací o stupni krytí IP54. Zařízení odolává vodě i prachu, takže jej můžete používat i při cvičení nebo v náročnějších podmínkách.

 

Xiaomi Redmi Buds 4

 


 

Skvělá volba pro hráče

Patříte mezi vášnivé hráče mobilních videoher? Pokud ano, Xiaomi Redmi Buds 4 je zařízením přesně pro vás. Tato sluchátka se totiž s chytrým mobilním telefonem, tabletem či jiným kompatibilním audio zdrojem propojují pomocí moderní bezdrátové technologie Bluetooth 5.2, která nabízí při hraní nižší latenci zvuku.

 

Xiaomi Redmi Buds 4

 

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Redmi Buds 4 Black

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.