Xiaomi Redmi Buds 3 Pro černá #1000498

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Sluchátka Redmi Buds 3 Pro jsou kompatibilní s nabíječkami s certifikací Qi. Chytře rozpoznávají okolní zvuky a v závislosti na jejich hlasitosti přepínají režim potlačení hluku pro co nejlepší zážitek z poslechu hudby.
1 258 Kč
1 040 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro černá

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro černá

Umožní vám užít si svět s menším šumem na pozadí

Sluchátka využívají technologii duálního aktivního potlačení hluku se zpětnou vazbou a dopřednými mikrofony. Účinně potlačují okolní hluk a snižují nadměrný hluk ve zvukovodu. Potlačení hluku může být až 35 dB. 

Hluboké potlačení hluku

Při cestování metrem nebo letadlem účinně potlačí řev motoru a další vibrace uvnitř vozu/kabiny, takže bude vaše cesta tichá a pohodlná.

Vyvážené potlačení hluku

Když odpočíváte v kavárně, sluchátka efektivně ruší okolní zvuky, takže si můžete užít klidné odpolední chvíle.

Potlačení bílého šumu

V relativně tichém prostředí, jako jsou knihovny a kanceláře, sluchátka snižují okolní zvuky, takže si můžete užít trochu klidného času.

AI zná vaše uši lépe

Algoritmus AI posuzuje prostředí podle úrovně okolního hluku a zvyklostí při používání. Upravte si hloubku potlačení hluku pro různá prostředí.

Dobře slyšet i v hlučném prostředí

Tři mikrofony spolu s algoritmem pro potlačení šumu hovorů aktivovaným prostřednictvím modelu neuronové sítě dokážou přesně zachytit hlasy lidí a současně účinně omezit okolní hluk. To umožňuje jasné konverzace bez rušení v hlučném prostředí.

Poslouchejte okolní zvuky, aniž byste museli vyndávat sluchátka

I když je zapnutý režim průhlednosti, můžete stále slyšet okolní zvuky, aniž byste museli vyndávat sluchátka. Přepnutím vylepšíte hlasový režim pro čistší hlas. Můžete mít uvolněný rozhovor se svým přítelem i se zapnutými sluchátky.

Obnovují více zvukových detailů

9 mm kompozitní vibrační membránová cívka vám poskytne vynikající zvukový zážitek. Po vyladění profesionálem z interní zvukové laboratoře společnosti Xiaomi je zvuk s vysokým tónem čistý a nezkreslený, zatímco nízko posazený zvuk je bohatý a čistý s jemnější kvalitou zvuku.

Užívejte si hudbu déle

Díky integrovanému čipu s nízkým výkonem mohou sluchátka pracovat až 6 hodin na jedno nabití. S pomocí nabíjecího pouzdra mohou sluchátka fungovat až 28 hodin. Hudbu si tak můžete užívat celé hodiny.

Podporují rychlé a bezdrátové nabíjení

Díky rychlému nabíjení se sluchátka mohou nabíjet pouhých 10 minut a poté vám umožní poslouchat hudbu až 3 hodiny. Pokud je baterie téměř vybitá, udělejte si krátkou přestávku a nechte ji nabít. Nabíjecí pouzdro také podporuje bezdrátové nabíjení Qi, takže nabíjení je velmi pohodlné.

Chytré přepínání mezi zábavou a prací

Sluchátka lze připojit ke dvěma zařízením napříč platformami, jako jsou Android, iOS a Windows současně, což vám umožní snadno přepínat mezi zábavou a prací. Spárujte je přes Bluetooth otevřením pouzdra sluchátek poblíž telefonu nebo rychlým kliknutím na vyskakovací okno, které vám umožní vychutnat si nový způsob rychlého připojení.

Hovor přijmete dvojitým klepnutím

Dotkněte se zadní části sluchátek pro ovládání včetně přepínání režimů, pozastavení hudby a přehrávání atd. Také podporují funkci hlasového ovládání probuzení.

Detekce nasazení v uchu

Po vyjmutí sluchátek se hudba automaticky vypne. Po opětovném nasazení lze v přehrávání hudby pokračovat.

Voděodolnost IPX4

Všestranná odolnost proti stříkající vodě, chrání sluchátka před potem a stříkající vodou.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Redmi Buds 3 Pro černá

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.