Xiaomi Redmi Buds 3 Lite - white #1000581

Doprava zdarma
Pokročilé Bluetooth 5.2. Stabilnější a rychlejší přenos, nižší spotřeba energie, což výrazně zlepšuje problémy s rušením. Výdrž baterie až 18 hodin.
606 Kč
501 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Redmi Buds 3 Lite - white

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite - white

Xiaomi Redmi Buds 3 Lite, bílá

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 3 Lite vám zajistí skvělou zábavu, ať už posloucháte hudbu doma, na cestě do práce, nebo třeba během sportování. Vynikají kompaktním ergonomickým designem, který se vám přesně přizpůsobí, aby vás v uších netlačila. K telefonu je připojíte přes Bluetooth s dosahem až 10 metrů. Uvnitř se nachází baterie, která jim zajistí až pět hodin provozu na jedno nabití. Pokud u sebe budete mít dodávané nabíjecí pouzdro, můžete výdrž sluchátek zvýšit až na 18 hodin. Integrovaný mikrofon vám umožní po spárování s telefonem vyřizovat hovory handsfree, aniž byste smartphone museli vytahovat z kapsy.


Klíčové vlastnosti:

  • Kompaktní sluchátka pro poslech hudby doma i na cestách
  • Pohodlné nošení díky ergonomickému designu
  • Po vytažení z pouzdra se automaticky spárují se smartphonem
  • Ideální i pro sportovce díky krytí IP54
  • Baterie jim zajistí až 18 hodin provozu
Ponořte se do rytmu hudby se sluchátky Buds 3 Lite.

Odolné provedení

Sluchátka nejsou tak křehká, jak by se od pohledu mohlo zdát. Mají krytí IP54, takže se nemusíte bát vzít je s sebou na venkovní běh nebo do posilovny. Zůstávají bezchybně funkční při kontaktu s kapkami vody i potu, abyste si mohli vychutnat oblíbené melodie naplno a bez kompromisů.

 


 

Automatické připojení

Po prvním spárování se smartphonem se sluchátka budou k telefonu připojovat opakovaně již automaticky. Díky tomu nemusíte ztrácet čas opakovaným párováním a můžete ihned začít s poslechem, kdykoliv máte chuť. Ke spárování dojde, jakmile je vytáhnete z nabíjecího pouzdra.


 

Synchronizace zvuku při hraní

Milovníci mobilních her jistě ocení bohatý silný zvuk, který dodá hraní ještě lepší atmosféru. Aktivujte si režim nízké latence, aby zvuk přes Bluetooth nepřišel se zpožděním nebo zkreslením. Hrajte hry naplno a poslouchejte každý detail čistě, jasně a v reálném čase, aby vám nic neuteklo.


 

Dlouhá výdrž baterie

Sluchátka mají v sobě zabudovanou dobíjecí baterii. Ta zajišťuje až pět hodin přehrávání zvuku na jedno nabití. V kombinaci s nabíjecím pouzdrem tento čas snadno prodloužíte až na 18 hodin. Vycházejte ráno z domova s jistotou, že sluchátka můžete použít kdykoliv během dne i bez nabíječky v tašce.

Popis a parametry Xiaomi Redmi Buds 3 Lite - white

Barva Bílá

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Redmi Buds 3 Lite - white

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.