Xiaomi Mi Wireless Essential 10000mAh bílá #1000186

Dárky zdarma!
Praktická bezdrátová powerbanka
515 Kč
426 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Wireless Essential 10000mAh bílá

Xiaomi Mi Wireless Essential 10000mAh bílá

Power banka Xiaomi, 10 000 mAh

Power banka je pojem, který označuje univerzální externí baterii (nebo nabíječku) ze které můžete doplnit energii vašemu chytrému přístroji. Tyto baterie dokáží dobíjet chytré hodinky, fitness náramky, sluchátka, reproduktory, akční kamery a další jiná zařízení.

Přenosné power banky nejčastěji využijete jako záložní zdroj energie na cestách a v místech, kde není možné jiným způsobem dobíjet. Pokud jste například na dovolené, pod stanem nebo na cestách za dobrodružstvím, bude se vám power banka určitě hodit.

  • vysokokapacitní powerbanka s kapacitou 10 000 mAh
  • možnost nabíjení až tří zařízení současně
  • kompaktní velikost
  • bezpečné nabíjení

Design a funkce

V tomto konkrétním případě se jedná o powerbanku kompaktního provedení, která vás překvapí lehkostí, odolností i rychlostí nabíjení.

Power banka podporuje bezdrátové nabíjení za pomocí Qi technologie, tzn. že celkem lze nabíjet klidně i tři zařízení najednou! Jedno bezdrátově přes Qi technologii a dvě přes USB a USB-C porty.

Samozřejmostí je i bezpečné nabíjení díky 9ti úrovňové ochraně například proti přehřátí, přepětí, zkratu apod.

Vysoká kapacita

Jedná se o vysokokapacitní powerbanku o kapacitě 10 000 mAh. Díky této kapacitě můžete až několikanásobně dobíjet svá zařízení.

Klíčové vlastnosti

Vysokokapacitní powerbanka s kapacitou 10 000 mAh. Kompaktní velikost. Rozhraní USB, USB-C a technologie Qi. Tělo z hliníkové slitiny odolné proti pádu i korozi. 9ti úrovňová ochrana proti přehřátí, přepětí, zkratu apod. Rozměry 147.9 x 71.6 x 18.4 mm. Hmotnost 150 g.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Mi Wireless Essential 10000mAh bílá

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.