Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 #1000201

Padnou vám do uší jako ulitá
349 Kč
288 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Popis produktu

Sluchátka Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic

Bezdrátová sluchátka jsou vhodná pro všechny, kteří mají rádi volnost pohybu bez kabelů. Při sportu nebo odpočinku si dopřejte komfortní poslech hudby.  Poskytují nejen kvalitní hudební přednes, ale svým designem se stávají výtečným doplňkem každého sportovce nebo náruživého posluchače.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Čím osloví?

  • Moderní ergonomický design
  • Skvělý hudební přednes
  • Pohodlí při poslechu
  • Stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0 s dosahem až 10m
  • Nízká hmotnost
  • Snadné ovládání

Vynikající zvuk

O čistý a jasný hudební přednes se stará 7,2 mm audio převodník a digitální procesor DSP. Zvuk poskytuje hutné basy, čisté výšky a vyvážené středy. Funkce potlačení okolního hluku zajistí ničím nerušený poslech i hovory. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Snadno se ovládají

Ovládání hovorů i hudby najdete na plošce sluchátka. Je velmi intuitivní a určitě se nemusíte obávat náhodné aktivace. Hlasový asistent se aktivuje dvojím stisknutím.

Kvalitní hovory

Sluchátka umožňují příjem hovorů bez jejich sundávání a hledání telefonu po kapsách nebo v batohu. Citlivý zabudovaný mikrofon přenáší hlas skutečně kvalitně. Zároveň zabezpečí maximální odhlučnění od okolí (např. v dopravních prostředcích), hudební produkci okolní hluk neruší.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Snadné nabíjení

Sluchátka disponují zabudovanou 300 mAh baterií s výdrží až 4 hodiny. Spolu s přenosným pouzdrem, které zároveň slouží jako powerbanka a ochrana před poškozením, se doba použití prodlužuje na krásných 12 hodin.

Stabilní přenos

Připojení k telefonu či jinému zařízení je možné uskutečnit pomocí Bluetooth 5.0 s dosahem až 10m. Navíc zajistí i snadné párování, kdy po dokončení jednoduchého připojení se sluchátka při každém vyjmutí z pouzdra automaticky připojí k vašemu zařízení.

Klíčové vlastnosti

Elegantní bezdrátová sluchátka poskytují luxusní poslech zcela bez kabelů. Funkce potlačení okolního hluku, připojení Bluetooth 5.0 s dosahem až 10m, výdrž přehrávání až 4 hodin s pouzdrem 12 hodin, ovládání jedním tlačítkem, pohodlné nošení, automatické párování, podpora hlasového asistenta, dobíjecí pouzdro pro ochranu při přenosu slouží i jako powerbanka, zabudovaný mikrofon. Jedno sluchátko váží pouze 4,1 g, pro větší pohodlí si můžete vybrat ze tří velikostí chráničů sluchu /S, M, L/, které zajistí stabilní nošení v každé situaci.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.