Xiaomi Mi Smart Sensor Set 6934177700934 #1000137

Dárky zdarma!
Zabezpečovací sada
1 585 Kč
1 310 Kč bez DPH

close

Našli jste jinde lepší cenu?

Dejte nám o tom vědět odesláním tohoto formuláře a my se zkusíme přizpůsobit. Vyplňte prosím všechna pole označená tučně:


close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Smart Sensor Set 6934177700934

Xiaomi Mi Smart Sensor Set 6934177700934

Popis produktu

Zabezpečovací sada Xiaomi Smart Sensor Set

Hlídejte na dálku vaši domácnost se zabezpečovací sadou Xiaomi Smart Sensor Set. Instalace je opravdu jednoduchá a s chytrou mobilní aplikací Mi Home vám ihned přijdou notifikace o otevření okna či dveří nebo o pohybu v místnostech.

  • Kompaktní prvky, které splynou s interiérem.
  • Systém bez nutnosti složitého nastavení.
  • Rychlá aktivace jediným stisknutím dálkového spínače.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Komunikační brána Xiaomi Gateway

Základem celého systému je komunikační brána Xiaomi Gateway, která hlídá všechny senzory a komunikuje s vámi pomocí aplikace Mi Home.

  • Snadná instalace, stačí zapojení do zásuvky.
  • Zabudovaný reproduktor a online rádio.
  • Vestavěný přizpůsobitelný zvonek, do kterého můžete jako vyzvánění nahrát soubor MP3 pomocí Android aplikace.
  • Zabudovaný barevný světelný pás.
  • Komunikuje ve standardu Zigbee a WiFi.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Snímač pohybu

Senzor pohybu lidí a zvířat je malý a snadný pro umístění. Hlídá neoprávněný vstup a umožňuje automatické zapnutí a vypnutí inteligentních zařízení při vstupu a odchodu z pokojů.

Okenní a dveřní senzor

Vyniká jednoduchou instalací, nepotřebujete nástroje a stačí pouze přilepit. Hlídá neoprávněné otevírání oken a dveří a umožní automatické zapnutí a vypnutí inteligentních zařízení.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezdrátový přepínač

Tlačítko pro ovládání inteligentních zařízení, jako jsou světla, klimatizace, inteligentní zásuvky a čističe vzduchu. Instalace je opět jednoduchá a nepotřebujete nástroje.

Chytrá zásuvka

Zapínejte a vypínejte připojené spotřebiče pomocí chytrého telefonu, i když nejste doma. Nebo nastavte plány kdy a na jak dlouho se má spotřebič zapnout. Ovládání scénářů stále funguje i bez připojení k internetu (Potřebuje Mi senzor Hub). Navíc získáte přehled o spotřebě energie a oceníte také kompaktní design o šířce pouhých 40 mm.

Ovládací kostka

Ovládejte vzdáleně až šest scén se šesti jednoduchými pohyby pomocí ovládací kostky. Poskytuje snadné ovládání, které je vhodné pro všechny věkové kategorie. Všechna inteligentní zařízení mohou být ovládána v ruce.

Klíčové vlastnosti

Zabezpečovací sada Xiaomi Smart Sensor Set poskytuje zabezpečení domu či bytu. Hlídá pohyb v místnostech. Detekuje otevření oken či dveří. Komunikuje vzdáleně přes aplikaci Mi Home. Obsahuje bránu s integrovaným světlem a reproduktorem, 1× dálkový spínač, 2× senzor oken/dveří, 2× senzor pohybu. Komunikuje ve standardu Zigbee a WiFi.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Mi Smart Sensor Set 6934177700934

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.