Xiaomi Mi Smart Home Hub 23956 #1000340

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
534 Kč
441 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Smart Home Hub 23956

Xiaomi Mi Smart Home Hub 23956

Xiaomi Mi Smart Home Hub

Utvořte ze své obyčejné domácnosti chytrou. Xiaomi Mi Smart Home Hub je základním stavebním kamenem chytré Xiaomi domácnosti. Tato vstupní brána do chytrého života a internetu věcí (IoT) vám možní připojení bezdrátových spotřebičů a senzorů čidel a zprostředkuje komunikaci s nimi.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hlavní parametry

  • Centrální hub chytré domácnosti
  • Pro připojení dalších čidel, detektorů a spotřebičů
  • Wi-Fi 802.11 b/g/n na 2,4 GHz
  • Bluetooth 5.0
  • Zigbee 3.0
  • Podpora Apple HomeKit

Centrum chytré domácnosti

Hub se dokáže připojit a komunikovat s dalšími zařízeními prostřednictvím Wi-Fi, Zigbee a Bluetooth. Připojená zařízení lze libovolně kombinovat do flexibilního a rozmanitého systému, který umožní vzájemnou interakci a dálkové ovládání z mobilních telefonů.

Nastavujte a ovládejte

Díky tomuto zařízení budete moci nastavit a ovládat všechny aspekty své chytré domácnosti. Přes mobilní aplikaci Mi Home například lze nakonfigurovat zapnutí světla při otevření dveří, vypnutí spotřebičů při odchodu z domu, detekcí neobvyklých událostí a upozorňování na ně atd. Majitelé zařízení Apple jistě ocení podporu systému Apple HomeKit.

Klíčové vlastnosti

Centrální hub pro chytrou domácnost. Základní stavební kámen chytré domácnosti od Xiaomi. Vstupní rána do chytrého života. Vhodná pro připojení a nastavování bezdrátových spotřebičů, senzorů a čidel. Ovládání přes mobilní aplikaci Mi Home. Podpora systému Apple HomeKit. Rozměry 90 × 90 × 25 mm. Bluetooth 5.0. Zigbee 3.0.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Mi Smart Home Hub 23956

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.