Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+ #1000410

Robotický vysavač pro úklid vašich podlah – vysává a vytírá. Kamera ToF, navigace VSLAM, sací výkon 3000Pa, uklidí až 250 m2, automatické dobíjení.
8 958 Kč
7 403 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+

Užijte si čistou bez námahy. O vaše podlahy se postará robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+, který nejen že vysává, ale i vytírá. Tak vyhoďte nohy nahoru a nechte ho, až se postará za vás.

  • Technologie S-cross 3D
  • Přední ToF kamera
  • 3D vizuální navigace VSLAM
  • Chytré mapování
  • Silné sání 3000 Pa
  • Až 180 minut provozu

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vyhne se překážkám a nárazům

Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+ je vybaven 3D technologií ToF, která zajistí identifikaci překážky, změření, v jaké je vzdálenosti a výpočet prostoru pro vyhnutí vysavače. Tato technologie vám přinese zcela nový zážitek z inteligentního čištění. Vysavač prostřednictvím senzorické úrovně fotonu detekuje každou překážku, ať už se jedná o pantofle na podlaze, kabely nebo květináč. Přední ToF kamera a vysoce přesný senzor pak spolupracují při měření a výpočtu - kontrolují, zda je prostor dostatečně široký, aby mohl vysavač projet. Pokud ne, vysavač před překážkou automaticky změní směr.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Neztratí se

VSLAM navigace je vybavena senzorem ToF a představuje napodobování algoritmu neurální sítě. Zlepšuje také inteligenci a přesnost měření v reálném čase, plánování tras a správu map.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Uklízeje chytře

Robotický vysavač dokáže automaticky rozpoznat váš domov – veškeré podrobnosti vytvořených map, jako je například ohraničení místností, můžete kontrolovat a spravovat z mobilního telefonu a aplikace Mi Home. Nebojte se nastavit pořadí úklidu, označit klíčové oblasti, vytvořit virtuální stěny, vyčistit pouze určité místnosti atd. Nastavením virtuální zdi zamezíte úklidu v určité oblasti. Zabráníte tak například mokrému čištění koberců.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalé provedení

Vysavač je vybaven zcela novou sací a čisticí maticí, což zaručuje kompletní a efektivní čištění. Vysoce výkonný střídavý motor poskytuje stabilní a silné sání. Díky zakázkovým čisticím nástrojům Robot Vacuum Cleaner okamžitě odstraní prach a nečistoty skryté ve štěrbinách v podlaze. Díky vestavěné baterii s kapacitou 5200 mAh může robot pracovat až 180 minut ve standardním režimu a vyčistí až 240 ㎡. Podporuje také dálkové ovládání, které je pro vás pohodlnější a snadnější.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vytírá

Robot je vybaven inteligentním elektronickým ovládáním nádrže na vodu o objemu 250 ml. Robot automaticky kontroluje množství vody, které spotřebuje při čištění. Podlaha je tak chráněna, rovnoměrně čištěna bez netěsností a odkapávání. Plně naplněná nádržka na vodu zajišťuje 160 m2mokrého čištění.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Robotický vysavač pro úklid vašich podlah – vysává a vytírá. Kamera ToF, navigace VSLAM, sací výkon 3000Pa, uklidí až 250 m2, automatické dobíjení. Nádoba na prach 550 ml, na vodu 250 ml. Aplikace Mi Home. Výkon 40W. Až 180 minut úklidu na jedno nabití. Senzor schodů, vizuální navigace, infračervený snímač zpomalení, senzor překážek, optický senzor. Technologie 3D S-cross.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.