Xiaomi Mi Laser Projector 150” White EU #968020

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Výkonný projektor se zobrazovací laserovou technologí
31 989 Kč
26 437 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Laser Projector 150” White EU

Xiaomi Mi Laser Projector 150” White EU

Kvalitní laserový projektor Xiaomi Mi Laser Projector 150" s unikátním designem v bílé barvě nabízí ultrakrátkou promítací vzdálenost s technologií laserového zobrazování (ALPD). Dokáže promítnout obraz o velikosti až 150" s krátkým odstupem pouhých 50 cm. Kombinuje vyvážené barvy s vysokým jasem (5 000 lumenů) a nativním kontrastem 3 000 : 1, díky kterému budou i tmavé scény promítány jasně. S určitostí potěší i rozlišení 1920 × 1080 a podpora pro HDR. Životnost žárovky je až 25 000 hodin, což představuje čas potřebný na sledování více než 10 000 filmů. Zařízení disponuje dvojitou plnou frekvencí a duálními vysokofrekvenčními reproduktory, aby byl skvělý obraz doprovázen i skvělým zvukem.

Xiaomi Mi Laser Projector 150"

  • Ultra krátká vzdálenost, masivní obrazovka pro váš domov

  • Ultra krátká vzdálenost, stěnová montáž

  • Masivní 150" projekční plocha

  • Technologie laserového zdroje ALPD 3.0

  • Vysoká přesnost a jas barev, 3 000 : 1 nativní kontrast

  • Takt procesoru 1,5 GHz

  • Zdrojový obsah z Mi TV (Xiaomi Laser Projector dokáže zobrazovat tradiční programy kabelové televize prostřednictvím televizního přijímače jako je TV set-top box nebo IPTV set-top box. Nemůže přímo přijímat vysílané televizní signály)

Špičkový obraz s unikátním designem

Jde o projektor s ultrakrátkou promítací vzdáleností s pokrokovou technologií laserového zobrazování (ALPD), který poskytuje až 150" obrazu ve Full HD kvalitě ze vzdálenosti 50 centimetrů, 1 500 lumenů, kontrast 3 000 : 1 a životnost více než 20 000 hodin. Pro dosažení uživatelsky přívětivých designových cílů má projektor kompaktní, minimalistické provedení a důsledně zachovává konzistenci mezi hostitelským stylem a designem dálkového Bluetooth ovladače. Ovládejte zařízení z libovolného rohu místnosti. Hlasový asistent rychle najde programy a další interaktivní způsoby, jak uživateli přinést nový zážitek ze sledování filmu.

Obrovská obrazovka pro váš domov

Projektor Xiaomi Laser Projektor dokáže promítnout obrazovku s rozměrem téměř 150". Přineste si do vašeho domova soukromé divadlo. Velikost obrazovky lze snadno upravit na libovolnou v rozmezí 80-150 palců. Vychutnejte si potěšení ze sledování filmu či poslechu koncertu.

Velmi krátká projekční vzdálenost

Promítne velký obraz dokonce i z krátké vzdálenosti. Využívá design s objektivem s ultrakrátkou vzdáleností 0,233 : 1, který odstraňuje nepříjemnosti vzdálenější projekce, která je typická pro tradiční projektory. Xiaomi Laser Projector 150" může být umístěn ve vzdálenosti 5-50 cm od promítací plochy na televizní skříňce nebo může být připevněn na stěnu. Není třeba řešit složité kabely nebo překážky.

Kino-kvalita

Zařízení disponuje nativním kontrastem 3 000 : 1, který je srovnatelný s komerčními kiny. Při poměrech červeného světla až 16-18 % jsou barvy jasné a zářivé.

Technologie laserového zdroje ALPD 3.0

Součástí je technologie laserového displeje ALPD 3.0 od firmy Appotronics, která je v popředí na trhu s barvou, kontrastem a jasem obrazovky. Nejenže je obraz jasný, ale ALPD 3.0 umožňuje zlepšit životnost produktu a zmenšit jeho velikost.

85%+ rozsah barev NTSC

Široký rozsah barev. Barva je důležitou součástí celé projekce. Pokud je rozsah barev příliš malý, projektor nemůže zobrazit skutečné barvy filmu. Projektor proto využívá inovativní technologii pětistupňového barevného kolečka pro rychlost projekce červeného světla 16-18 %. Rozsah barev NTSC 85 % poskytuje bohatou a věrnou reprodukci barev.

Nativní kontrast 3 000 : 1

Dokonce i tmavší scény jsou promítány jasně. Často si stěžujeme, že v kině je těžké jasně vidět důležité detaily, protože tmavé obrázky nejsou jasně promítány. Projektor Xiaomi Laser Projector je vybaven kontrastem 3 000 : 1 (v kinech je norma 2 000 : 1). Obsahuje i rozlišení 1920 × 1080 a podporu pro HDR, takže detaily jsou jasné i ve tmě.

Jas 5 000 lumenů

Zdroj světla projektoru nabízí jas až 5 000 lumenů. Až 15-18fL, srovnatelné s normami kina.

Technologie digitálního zpracování světla TI DLP

Obsahuje technologii digitálního světla DLP od společnosti Texas Instruments. Tato technologie je založena na čipu DMD pro vizuální zobrazení digitálních informací. Pomocí této technologie dokáže laserový projektor Xiaomi zobrazit obraz jasněji. Současně jsou podrobnosti na obrázku živé a mají vysokou rychlost obnovy.

Čip DMD s průměrem 5,4 μm

2,07 milionu reflexních čoček, takže každý centimetr velké obrazovky je jasný a ostrý. Čip má více než 2,07 milionu odrazových jednotek se šířkou 5,4 μm a každá je jako malé zrcátko, které překlopí ±17° nezávisle při rychlosti 16,66 milionů cyklů za sekundu, konvergujíc různé barvy paprsku na ultrakrátký ohniskový laserový objektiv pro skvělý zážitek ze sledování.

Životnost více než 25 000 hodin

Technologie laserového zdroje aplikace Appotronics ALPD 3.0 dokáže efektivně zajistit životnost žárovky 25 000 hodin nebo více, což odpovídá času potřebnému pro sledování více než 10 000 filmů.

Dvojitá plná frekvence + duální vysokofrekvenční reproduktory s vysokou věrností

Skvělý obraz musí doprovázet skvělý zvuk. Projektor je vybaven stejným systémem reproduktorů vyvinutým pro Mi TV s vestavěnou, výkonnou, dvojitou plnou frekvencí a duálními vysoce kvalitními reproduktory. Má unikátní design obrácené zvukové trubice a podporuje duální dekódování Dolby a DTS, takže můžete mít doma audiovizuální zážitek na vysoké úrovni.

Praktický snímač

Automatická detekce zabrání poškození přímým laserovým paprskem do lidského oka. Princip zobrazení promítacího odrazu pomáhá účinně snížit únavu a vystavení lidského oka záření. Objektivy na obou stranách mají lidský infračervený snímač, takže zařízení dokáže automaticky detekovat přiblížení lidského těla a snížit jas laserové projekce na minimum, aby se zabránilo promítání laserového paprsku do lidského oka.

Vlastní modulární hardwarový systém

Optimalizuje vnitřní prostor a snižuje velikost přístroje. Použití plně přizpůsobeného modulárního hardwarového systému a šikovně rozděleného vnitřního prostoru pomáhají optimalizovat prostor a snižovat velikost zařízení.

Vysoce výkonný chladicí systém

Není třeba se obávat přehřátí při dlouhodobém používání. Chladicí systém je vybaven třemi velkými ventilátory, moduly navrženými se speciálními vzduchovými kanály na optimalizaci průtoku vzduchu a tepelnou trubkou s konvergencí chladiče, který rychle a účinně odvádí teplo.

Stylově se hodí všude

Projektor má elegantní bílý vnější povrch s čistými a jemnými linkami. Má stopu 15 palcového notebooku a disponuje zakulacenými rohy zaručujícími bezpečnost.

Bohaté rozhraní

Zařízení má celkem 10 rozšiřujících rozhraní. Počítače, reproduktory, mikrofony, herní konzole atd. mohou být připojeny tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Stylový design dálkového ovládání

Dálkový ovladač má kompaktní, ergonomický design a zachovává funkčnost původního dálkového ovládání televizoru Mi.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Mi Laser Projector 150” White EU

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.