Xiaomi Mi LCD Writing Tablet #1000334

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
jednoduchý zápisník, 13-palcový LCD disple
448 Kč
370 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi LCD Writing Tablet

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet je jednoduchý zápisník s 13,5" LCD obrazovkou, černým pozadím a zeleným písmem. Snadno na něj zapíšete důležité poznámky nebo nakreslíte třeba myšlenkovou mapu. Je ideální volbou pro děti na kreslení a psaní, ale využijete ho klidně i vy v práci nebo doma. Zápisník nemá vnitřní paměť, takže poznámky z něj pokaždé jednoduše smažete jediným tlačítkem. Výdrž na jednu knoflíkovou baterii je 1 rok při mazání poznámek 100krát za den.

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5

Unikátní LCD displej

LCD displej zápisníku má speciální povrch, který je uzpůsoben pro pohodlné psaní jako na klasický papír. Displej je navíc vybaven vysoce citlivým tlakovým senzorem, který pozná, jak moc tlačíte na magnetické pero a od toho se odvíjí tloušťka čáry (jako u klasického inkoustového pera a papíru).

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5

Všestranné využití

Zápisník Xiaomi můžete využít hned čtyřmi základními způsoby. Buď vám poslouží jako zápisník na poznámky v práci, nebo může sloužit také jako pomůcka na meetingy, nebo jako pomůcka pro vaše děti a využít ho navíc můžete i jako rodinnou nástěnku, kam můžete psát plány na výlet nebo úkoly.

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5

Magnetický stylus

Ultralehký stylus vážící pouhých 7 gramů vám umožní snadno zapisovat vaše poznámky. Díky magnetu uvnitř ho navíc snadno připevníte k zápisníku.

Xiaomi Mi LCD Writing Tablet 13.5

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Mi LCD Writing Tablet

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.