Xiaomi Mi Fast Charge 3 10000mAh stříbrná #1000024

Dárky zdarma!
Powerbanka se dvěma vstupními porty
326 Kč
269 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Fast Charge 3 10000mAh stříbrná

Xiaomi Mi Fast Charge 3 10000mAh stříbrná

S powerbankou můžete dohromady nabíjet až 3 zařízení současně díky portu USB, microUSB a portu USB-CPouzdro z hliníkové slitiny je odolné vůči pádu a zaoblená konstrukce umožňuje pohodlné uchopení jednou rukou.

Pohodlné dobíjení

V horní části jsou umístěné 4 bílé LED diody, které označují stav kapacity baterie, a malé tlačítko, které nám pomůže dvěma stisknutími aktivovat režim pomalého nabíjení, což je ideální pro malé přístroje, jako jsou chytré hodinky nebo bezdrátová sluchátka.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Široké možnosti připojení

Konektor USB-C je obousměrný port, který lze použít k nabíjení samotné energetické banky nebo vašich zařízení, která mají USB-C. Podporuje také obousměrné (18W) rychlé nabíjení. Stejně tak USB a microUSB porty podporují výkon nabíjení v hodnotě 18W. 

Klíčové vlastnosti

Powerbanka o kapacitě 10 000 mAh se skvěle hodí na cesty. Možnost nabíjet až tří zařízení současně. Vyrobena odolné hliníkové slitiny, minimalistické a kvalitní zpracování. Rychlé 18W nabíjení i režim nízkého napětí pro nabíjení drobné elektroniky. LED indikace stavu baterie, zabudovaná ochrana proti přepětí a přehřátí. Splňuje všechna kritéria pro využívání během letecké přepravy, černá barva.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Mi Fast Charge 3 10000mAh stříbrná

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.