Xiaomi Mi Band 7 #1000700

Doprava zdarma
Chytrý náramek vyzbrojený těmi nejlepšími vlastnostmi a funkcemi – to je Xiaomi Mi Band 7, váš nový nejlepší kamarád!
925 Kč
764 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 7

Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 7

 

Chytrý náramek vyzbrojený těmi nejlepšími vlastnostmi a funkcemi – to je Xiaomi Mi Band 7, váš nový nejlepší kamarád!

 

Hlavní přednosti

  • 1,62“ AMOLED displej
  • 110+ typů sportovních aktivit
  • sledování tepu, stresu i okysličení krve
  • voděodolný do 5 ATM
  • notifikace
  • hlídání kvality spánku
  • funkce dálkové spouště fotoaparátu
  • Český jazyk

Displej plný informací

Náramek je vybaven 1,62“ velkým AMOLED displejem, na kterém si v klidu přečtete i kratší SMS zprávu anebo hned vidíte, kdo vám volá. Displej je chráněn 2.5D ochranným sklem, takže opravdu něco vydrží.

Protože je displej to první, čeho si každý na náramku všimne, máte na výběr z široké palety různých vzhledů ciferníků! Snadno si tak náramek modifikujete a přizpůsobíte přesně podle svého gusta.

Osobní trenér a lékař v jednom

Tento náramek je jako váš kamarád, osobní trenér a funguje téměř i jako pohotovost!

Náramek díky špičkovému algoritmu zaznamenává a sleduje každý váš pohyb, a to s maximální možnou přesností. Máte tak ihned přehled o počtu ušlých kroků i vzdálenosti nebo o počtu spálených kalorií.

Samozřejmostí náramku je také senzor srdečního tepu, schopnost měřit úroveň okysličení krve SpO2, měření stresu anebo třeba až 110+ různých sportovních režimů!

 

Podpora notifikací

Nyní už nemusíte vyndávat telefon z kapsy pokaždé, když vám přijde SMS zpráva, někdo vám volá anebo když jen potřebujete vědět kolik je hodin. Ke všem těmto činnostem vám dokonale postačí tento chytrý náramek, který Vás o všem poctivě informuje.

 

Hlídání kvality spánku

Náramek umí také analyzovat váš spánek (včetně fáze REM) a poskytne vám tak přesný přehled o tom, jak kvalitně každý den spíte a jak váš spánek probíhá.

Skvělá výdrž a magnetické nabíjení

Náramek vás potěší skvělou výdrží baterie, kdy na jedno nabití funguje až 15 dní při běžném používání. A když už se náramek vybije, postačí ho jen přiložit k nabíječce. Náramek totiž podporuje magnetické nabíjení.

Voděodolný do 5 ATM

Náramek je voděodolný, nemusíte ho tak sundávat, když si jdete mýt ruce, myjete nádobí anebo ani když se jdete sprchovat.

 

Klíčové vlastnosti

Chytrý náramek s 1,62“ AMOLED displejem dobře čitelným na slunci. Rozlišení 192x490 px. Jas 500 nitů. Tvrzené sklo 2,5D.  Možnost individualizace díky až 100 ciferníkům včetně možnosti úpravy designu podle svých představ. Podpora funkce Always on Displej. Až 110+ různých sportovních aktivit, sledování tepu, stresu i okysličení krve. Odolný proti vodě až do 5 ATM. Notifikace, funkce měření spánku, spoušť fotoaparátu, vyhledání telefonu pomocí náramku, předpověď počasí, dechová cvičení, ovládání hudebního přehrávače. Podpora Bluetooth v5.2 LE. 1 MB RAM, 16 MB vnitřní paměť. Baterie s kapacitou 180 mAh s výdrží až 15 dní. Nabíjení pomocí magnetického dobíjecího adaptéru. Doba nabíjení cca 120 minut. Rozměry 46,5 x 20,7 x 12,25 mm. Hmotnost 13,5 g.

loading

Hodnocení produktu Xiaomi Mi Band 7

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.