Xiaomi 14 12GB/512GB White #10005696

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
smartphone | 6,36" úhlopříčka | AMOLED displej | 2670 x 1200 px | obnovovací frekvence 120 Hz | procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (8jádrový - až 3,3 GHz) | paměť RAM 12 GB | interní paměť 512 GB
18 649 Kč
15 412 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Xiaomi 14 12GB/512GB White

Xiaomi 14 12GB/512GB White

Vyprofilovat Xiaomi 14 je jednoduché – jde o kompaktní smartphone s naprosto nekompromisní výbavou. Exceluje totiž ve všech důležitých aspektech a ještě vylepšuje to, co už jsme milovali na jeho předchůdci – přináší tak ještě lepší 6,36" AMOLED displej s jasem až 3 000 nitů a technologií LTPO, stejně jako ještě výkonnější procesor Snapdragon 8 Gen 3 s podporou 5G i úžasné fotoaparáty vyvinuté společně s legendou mezi výrobci fotoaparátů – značkou Leica. Přesto si ale Xiaomi 14 zachovalo kompaktní rozměry, na rozdíl od většiny konkurence tak perfektně padne do ruky a snadno se vejde i do malé kapsy.


Spolehnout se přitom můžete na vše, co od špičkového smartphonu očekáváte – odolnost vůči vodě a prachu dle IP68, bezdrátové nabíjení, NFC nebo například ještě delší výdrž, kterou přináší baterie s vylepšenou kapacitou 4 610 mAh.

Krásně kompaktní

Nadšeni budete nejen ze špičkové výbavy, ale i z elegantního designu a těla, které díky kompaktním rozměrům (šířka jen 71,5 mm) perfektně padne do ruky.

 

 


 

Ultratenké rámečky

Xiaomi využilo pokročilou technologii zapojení obrazovky FIAA, díky čemuž se mu podařilo ztenčit rámečky kolem displeje na naprosté minimum (1,61 mm) pro ještě působivější design a obraz bez rušení.

 

 


 

Zpracování na nejvyšší úrovni

Kovový rámeček v kombinaci s designovými prvky inspirovanými Clous de Paris znamená, že Xiaomi 14 vzbudí obdiv všude, kamkoli s ním přijdete. 

 

 


 

6,36" 1,5K AMOLED displej s jasem až 3 000 nitů

Naprosto famózní podívanou slibuje 6,36" AMOLED displej nejen se superrychlým vykreslováním díky 120Hz obnovovací frekvenci (zásluhou technologie LTPO zvládá přepínání mezi 1–120 Hz), ale také excelující v otázce čitelnosti díky jasu až 3 000 nitů.

 

 


 

Kalibrované barvy

Garancí dokonalých barev je i jejich kalibrace podle standardů CIE2015. Profesionálové tak ocení možnost mít nastavené naprosto stejné barvy na různých obrazovkách – například monitoru, počítači atp.

 

 


 

Snapdragon 8 Gen 3

Prvotřídní výkon přináší moderní čipset Snapdragon 8 Gen 3, s nímž jsou jistotou rychlé reakce, ať se rozhodnete věnovat čemukoli. Je vyroben efektivním 4nm procesem pro prodloužení výdrže a zvyšuje výkon o 32 % v oblasti CPU, o 34 % pak u grafické jednotky.

 

 


 

Propracované chlazení IceLoop

Vzhledem k vysokému výkonu Xiaomi nasadilo vyspělý systém chlazení IceLoop, aby se telefon nepřehříval a udržel maximální výkon po rekordní čas díky třikrát vyšší tepelné účinnosti oproti standardním technologiím.

 

 


 

Profesionální fotoaparáty Leica

Xiaomi spolupracovalo na systému fotoaparátů s legendární značkou Leica. Výsledkem jsou dechberoucí fotografie a videa splňující nejvyšší standard. Hlavní slovo si bere 50Mpx hlavní snímač s optickou stabilizací, využít ale můžete i teleobjektiv, na němž také pracovala Leica, či ultraširokoúhlý snímač opět pod taktovkou legendární Leicy.

 

 


 

Optické čočky Leica Summilux

Xiaomi 14 využívá optické čočky Leica Summilux s velkou clonou, které si špičkově vedou i v prostředí se slabým osvětlením. Mezi jejich další výhody patří prvotřídní reprodukce barev, kontrast a rozlišení – stejně jako u vyspělých objektivů pro profesionální fotoaparáty. Kromě přináší i velkou výhodu v rychlosti snímání, což v kombinaci s velkou clonou f/1.6 znamená, že lze docílit stejného jasu při kratší době expozice. 

 

 


 

Obrazový snímač Light Fusion 900

Na úžasných fotografických výkonech se pozitivně projevuje i obrazový snímač Light Fusion 900 vyvinutý Xiaomi a velký 1/1,31". Zaujme ale i až šokujícím dynamickým rozsahem 13,5 EV a nativní 14bitovou hloubkou barev, díky čemuž si můžete vyhrát i s detaily ve světle i stínu.

 

 


 

Čtyři ohniskové vzdálenosti

Systém snímání v telefonu Xiaomi 14 zahrnuje ohniskové vzdálenosti od 14 do 75 mm pro focení z různých perspektiv zásluhou hned tří objektivů na zadní straně.

 

 


 

Filtry Leica

Zásluhou spolupráce s legendární značkou Leica můžete využít i speciální filtry, které dodají vašim výtvorům na autentičnosti. K dispozici jsou ale i speciální styly Leica Authentic a Leica Vibrant, které se postarají o to, aby byly fotografie velmi blízké tónům fotoaparátů Leica.

 

 


 

Klasický zvuk závěrky Leica

Jako při focení s fotoaparáty ze série Leica M se budete cítit díky speciálnímu efektu závěrky.

 

 


 

Dolby Vision

Luxusní videa natočíte i díky technologii Dolby Vision HDR, jejímž prostřednictvím lze zachytit mnohem živější barvy s ohromujícím kontrastem a jasem. Rozdíl je pak obrovský zejména v tmavých a světlých oblastech snímku, kde objevíte detaily, které by jinak zanikly.

 

 


 

Filmové záběry

Xiaomi 14 přichází s novým režimem natáčení s výchozím nastavením poměru stran 2,39 : 1 běžně používaném ve filmovém průmyslu. V kombinaci s filmovým bokeh efektem a automatickým přepínáním zaostření mohou videa natočená telefonem skutečně působit jako profesionální filmové záběry.

 

 


 

Pole čtyř mikrofonů

Xiaomi nasadilo mikrofony o špičkové citlivosti 62 dB, jež pokročile potlačují okolní šumy, abyste mohli nahrávat prostorový zvuk s trojrozměrným dojmem.

 

 


 

4 610mAh baterie

Díky integraci baterie o vylepšené kapacitě 4 610 mAh se můžete těšit na dlouhou výdrž – například až 15 hodin nepřetržitého používání.

 

 


 

Superrychlé nabíjení

Kromě dlouhé výdrže zaujme i superrychlé nabíjení výkonem 90 W, takže se na 100 % smartphone dobije za pouhých 31 minut. K dispozici je ale i výkonné (50 W) bezdrátové nabíjení pro kompletní nabití během pouhých 46 minut.

 

 


 

Systém napájení Xiaomi Surge

Xiaomi integrovalo dvě čipové sady, jež vzájemně spolupracují právě pro dosažení rychlejšího nabíjení. Zatímco čipová sada Xiaomi Surge P2 zvyšuje účinnost nabíjení a snižuje energetické ztráty, Xiaomi Surge G1 se stará o jednotlivé články baterií včetně funkce inteligentní opravy pro maximalizaci životnosti akumulátoru.

 

 


 

Dolby Atmos

Pohlcující zvuk přináší stereo reproduktory s technologií Dolby Atmos i certifikacemi Hi-Res Audio a Hi-Res Audio Wireless.

 

 


 

Sluchátko s ochranou proti úniku zvuku

Konstrukce sluchátka s malým výřezem a úzkou mezerou pro zvuk znamená špičkové soukromí při hovorech. Xiaomi navíc integrovalo i nezávislý šifrovací čip, aby bylo vaše soukromí a bezpečí tou nejvyšší prioritou.

 

 


 

Odolnost IP68

Vzhledem k odolnosti vůči vodě a prachu dle IP68 je Xiaomi 14 připraveno na každou výzvu.

 

 


 

USB-C 3.2 Gen1

Garancí rychlých přenosů po kabelu je nasazení moderního portu USB-C 3.2 Gen1.

 

 


 

Velký lineární motor

Skvělou odezvu pro ještě komfortnější zážitky z každého dotyku telefonu poskytuje velký lineární motor s vibracemi silnějšími o 26,8 %. 

 

 

loading

Hodnocení produktu Xiaomi 14 12GB/512GB White

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.