Mi Vacuum Cleaner Light  #1000670

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Ruční vysavač. Výkon 220 W. Baterie s kapacitou 2500 mAh, výdrž až 45 minut. Dva režimy vysávání – MAX a standardní. Vysokorychlostní střídavý motor
2 516 Kč
2 079 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Mi Vacuum Cleaner Light 

Mi Vacuum Cleaner Light 

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

Zažijte s vysavačem Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light pohodlné, snadné a rychlé čištění svých podlah. Tento jedinečný vysavač je kombinací lehkého Snadné a efektivní čištění díky kombinaci lehkého, bezdrátového designu a výkonného sání.

  • Výkon sání – 50 AW  
  • Lehké tělo – hmotnost 1,2 kg
  • Výdrž na jedno nabití – až 45 minut
  • Třístupňová filtrace – 99,98% účinnost

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Je lehký

Tělo vysavače je tvořeno lehkými a pevnými materiály. Je velmi kompaktní a lehké. Vysavač se tak pohodlně drží v jedné ruce a vyčistíte s ním i špatně dostupná místa.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Výkonný motor

Vysavač je vybaven vysokorychlostním bezkartáčovým motorem pro vytvoření stálého a účinného sání. Vypořádá se tak i s pořádnými nečistotami. I přes svůj pořádný výkon motor pracuje velmi tiše, což ještě více zpříjemní uklízení. Vysávat navíc můžete hned ve dvou režimech. Pro každodenní úklid využijte standardní režim, který se vypořádá s částicemi všech velikostí. Pro hloubkové čištění vyberte režim MAX.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dlouhá výdrž baterie

Vestavěná lithiová baterie je svou kapacitou dostačující k vyčištění středně velkého bytu v režimu MAX. Ve standardním režimu, s výdrží až 45 minut pak dokáže pokryt středně velký až velký byt.

Stvořen pro dokonalý úklid

Rozlučte se s nepořádkem. Vysavač provádí úklid bez hrozby poškození podlah či koberců – vybaven je motorizovaným a velmi měkkým kartáčem, který je skvělý pro vysávání velkých ploch.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vyhýbat se nemusíte ani místům špatně dostupným, jako jsou rohy, okna, dveře, záhyby na pohovce a další. Zde vám skvěle poslouží štěrbinová trubice.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Hubice s kartáčem je pak skvělá pro vysávání prachu a nečistot z klávesnic, rolet, skříněk, pohovek a všech druhů pracovních ploch.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Ruční vysavač. Výkon 220 W. Baterie s kapacitou 2500 mAh, výdrž až 45 minut. Dva režimy vysávání – MAX a standardní. Vysokorychlostní střídavý motor, velmi tichý. 50 AW sání. 1,2 kg lehké tělo.Třístupňová filtrace. Hlavní kartáč, štěrbinová trubice a trubice s kartáčkem. Pohodlný úklid jednou rukou.

loading

Hodnocení produktu Mi Vacuum Cleaner Light 

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.