Mi Smart Air Fryer #1000562

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Zdravý a rychlý I Nejen fritéza I Nepřetržité vaření až 24h. I Chytré recepty I OLED dotykový displej
1 552 Kč
1 283 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Mi Smart Air Fryer

Mi Smart Air Fryer

Horkovzdušná fritéza Xiaomi Mi Smart Air Fryer, EU

Zdravé, rychlé a chutné pokrmy? Už kvůli nim nemusíte trávit hodiny v kuchyni. Pořiďte horkovzdušnou fritézu Xiaomi Mi Smart Air Fryer a připravujte lahodná jídla, během několika málo minut, s žádným nebo jen s minimem oleje. Příprava vašich oblíbených jídel nebyla nikdy jednodušší!

  • Horkovzdušná fritéza s objemem 3,5l
  • 360° cirkulace horkého vzduchu pro rovnoměrné rozložení teploty
  • Režimy v rozmezí teplot 40-200 °C
  • Ovládání možné i přes aplikaci Mi Home
  • Kompatibilní s hlasovým ovládáním Assistant a Amazon Alexa

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Snadná příprava pokrmů

Fritéza využívá pro přípravu pokrmů 360° cirkulaci horkého vzduchu. Tato příprava pokrmů nevyžaduje většinou žádný tuk, a přitom je výsledkem křupavá a lahodná struktura a zdravější výsledky. Na pokrm působí během okamžiku vysoké teploty ze všech stran. Díky tomu se například maso okamžitě zatáhne a veškerá šťáva zůstává uvnitř. Maso tak zůstává měkké a šťavnaté. Okamžitý nárůst na požadovanou teplotu navíc výrazně zrychlí celou přípravu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Smažení, rozmrazování a fermentace

Mi Smart Air Fryer je však mnohem víc než jen fritéza. Díky nastavitelné teplotě v rozmezí 40 °C až 200 °C a 2 nastavením rychlosti ventilátoru můžete rozmrazovat, sušit a fermentovat, smažit, péct, zapékat, a dokonce i opékat, takže je ideální pro přípravu masa, ryb, a dokonce i koláčů. Vysoká variabilita nastavení ještě více rozšiřuje možnosti přístroje. Například 80 hodin při 40 ºC můžete fermentovat jogurt a 5 hodin při 60 ºC můžete sušit ovoce.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Navede vás

Nevíte, jaká teplota nebo čas jsou pro jednotlivé pokrmy vhodné? Nebojte se, Xiaomi Mi Smart Air Fryer má více než 100 chytrých receptů v mobilní aplikaci Mi Home. Stáhněte si ji do telefonu a začněte připravovat hranolky, maso, ryby, krevety, kuře, steaky a dezerty pouhým stisknutím tlačítka. Pokud však dáváte přednost vlastnímu nastavení teploty a času, použijte integrovaný volič na OLED displeji, nebo požádejte přímo svým hlasem chytrého asistenta, aby ji zapnul nebo vypnul za vás.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Horkovzdušná fritéza. Objem 3,5 l. Moderní, zdravý a rychlý způsob přípravy pokrmů. 360° cirkulace horkého vzduchu. Rovnoměrné rozložení teploty. Režimy 40-200 °C. Aplikace Mi Home, 100+ receptů. Ovládání přes mobilní aplikaci. OLED displej. Podpora hlasového ovládání - Google Assistant a Amazon Alexa. Vyjímatelný nepřilnavý koš, možnost čištění v myčce.

loading

Hodnocení produktu Mi Smart Air Fryer

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.