Mi Portable Bluetooth Speaker šedá #1000427

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Užijte si hudbu kdykoli a kdekoli. Malý a lehký reproduktor si můžete přenést kam potřebujete. Stupeň krytí IP67 zajišťuje odolnost vůči prachu a vodě.
529 Kč
437 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Mi Portable Bluetooth Speaker šedá

Mi Portable Bluetooth Speaker šedá

Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker

Přenosný bluetooth reproduktor anebo nejlepší kamarád do deště i nepohody! Nabízí voděodolnost IP67, na jedno nabití zvládne hrát až 10 hodin, chlubí se impozantním výkonem a připojením přes Bluetooth 5.0. Dokonce s ním zvládnete i hands-free hovory.

  • výkon 4 W
  • podpora Bluetooth v5.0
  • voděodolný se stupněm krytí IP67
  • výdrž hraní až 10 hodin
  • praktické poutko pro snadné přenášení

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bluetooth v5.0

Reproduktor je vybaven technologií Bluetooth, díky které můžete streamovat hudbu bezdrátově z jakéhokoli chytrého zařízení, které si s Bluetooth také notuje.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Špičkový zvuk a podpora TWS

I když je reproduktor dělaný tak akorát do ruky, rozhodně se můžete těšit na vyvážený a vyladěný zvukový přednes – jednoduše na výkon, který byste čekali spíše od většího repráku. No, a kdyby Vám přeci jenom výkon reproduktoru nestačil, lze k němu připárovat přes funkci TWS další!

Voděodolný

Nebojte se vzít reproduktor v létě k vodě anebo k bazénu! I kdyby na něj stříkala voda ze všech stran, reproduktor se jen oklepe a jede dál, protože je voděodolný se stupněm krytí IP67. Tento stupeň krytí mimo jiné zaručuje i odolnost vůči prachu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Jednou nabijte, využívejte 10 h

S baterií o kapacitě 2000 mAh můžete tancovat dlouho do noci, protože reproduktor to vydrží. Pokud budete mít hlasitost nastavenou na 50 %, zvládne hrát až 10 h. Pak ho snadno dobijete přes USB-C nabíjecí kabel.

Vestavěný mikrofon

Zrovna vám někdo volá? Nic se neděje. Reproduktor má vestavěný mikrofon, takže s ním zvládnete vyřídit také hands-free hovory.

Snadné přenášení

Byl stvořen k tomu, abyste si ho všude brali s sebou. Disponuje dokonce poutkem pro snadnější přenášení, je bytelný a jen tak ho něco nezaskočí. Kromě toho nabízí moderní kulaté provedení, s nímž určitě zaujmete v parku, ve škole, v kanceláři, na pláži a kdekoliv jinde.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Přenosný Bluetooth reproduktor s řadou funkcí: bluetooth v5.0, výkon 4W, výdrž hraní až 10 hodin, Voděodolný se stupněm krytí IP67, integrovaný mikrofon pro hands-free hovory a praktické poutko pro snadné přenášení. Vstup USB-C. Rozměry 86 x 86 x 45 mm, hmotnost 185 g.

loading

Hodnocení produktu Mi Portable Bluetooth Speaker šedá

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.