Mi Door and Window Sensor 2 #1000662

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Xiaomi Mi Window and Door Sensor 2 Tento chytrý senzor připevníte na okno nebo dveře a pak můžete jednoduše zjistit, zda jste dveře či okna zavřeli
270 Kč
223 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Mi Door and Window Sensor 2

Mi Door and Window Sensor 2

Xiaomi Mi Window and Door Sensor 2

Mějte svůj domov pod dohledem. Využijte služeb chytrého senzoru, který snadno připevníte na okno nebo dveře. Pak můžete jednoduše zjistit, zda jste dveře či ona zavřeli – a to třeba i z druhého konce světa. Získávat můžete také okamžité upozornění, kdykoli se dveře/okno neočekávaně otevřou nebo zavřou.

  • Bezdrátový senzor na dveře a okna
  • Jednoduchý elegantní vzhled
  • Světelný senzor, pro bohatší nastavení chytré domácnosti
  • Komunikace přes Bluetooth protokol
  • Jednoduchá instalace přes adhezivní nálepku

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Bezdrátové provedení

Tento senzor funguje vlemi jednoduše. Nepotřebuje žádnou centrální jednotku ani Hub. Pro propojení s chytrou domácností využívá Bluetooth. Tento typ senzoru na dveře a okna podporuje zařízení s operačním systémem Android a iOS. Energii k provozu získává z baterií. Chlubí se otevřeným systémem, což znamená, že ho můžete připojit ke komunikačním systémům, jako může být např. Amazon Alexa.

Snadná instalace

Senzor jednoduše připojíte na okna i dveře, a to bez použití nářadí. Nalepí se pomocí oboustranného pásku. Připevnit ho tak můžete prakticky kamkoliv, kde chcete sledovat otevírání a zavírání.

Chytré připojení

Senzor dokáže vytvářet chytré scény prostřednictvím aplikace Mi Home/Xiaomi Home a realizovat spojení s dalšími chytrými zařízeními, jako je chytrá kamera, čistička vzduchu a chytrá LED žárovka.

Detekce intenzity světla

Světelný senzor 2 v 1 a senzor otevírání/zavírání pro připojení k ještě více scénám. Když světelný senzor detekuje, že je okolní osvětlení slabé, spojí se s chytrým světlem a spustí noční světelnou scénu.

Klíčové vlastnosti

Senzor na dveře a okna, bezdrátové provedení. Kompatibilní s Xiaomi Home. Bluetooth připojení. Notifikace do mobilu. Funguje samostatně, bez centrální jednotky. Podpora OS Android a iOS. Aplikace v angličtině. Jednoduchý elegantní vzhled. Světelný senzor, pro bohatší nastavení chytré domácnosti. Jednoduchá instalace přes adhezivní nálepku.

loading

Hodnocení produktu Mi Door and Window Sensor 2

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.