Mi Cordless Screwdriver #1000628

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Xiaomi Mi Cordless Screwdriver - bezdrátový šroubovák Odolné pouzdro a výkonná baterie
767 Kč
634 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Mi Cordless Screwdriver

Mi Cordless Screwdriver

Xiaomi Mi Cordless Screwdriver - bezdrátový šroubovák

Odolné pouzdro a výkonná baterie

Elektrický šroubovák Xiaomi Mijia MJDDLSD001QW má stylový a docela odolný kryt vyrobený z ABS plastu a polyamidu. Co je pohodlné, je to bezdrátové. Šroubovák je napájen vestavěnou 2000mAh baterií.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU:

  • Obsah balení: 1x Šroubovák, 1x Úložný vak, 1x Manuál, 1x Zásobník bitů, 1x Prodlužovací tyč, 12x Bit, 1x Nabíjecí kabel

Výkonný motor s vysokým točivým momentem

Stejnosměrný motor se silnými magnety a kovovým převodem vytváří stabilní točivý moment 5 Nm, ideální pro montáž nábytku, elektroniku a dokonce i pro kutily.

Dlouhá pracovní doba bez drátů

Vestavěná 2000 mAh baterie dokáže při plném nabití odšroubovat asi 180 šroubů. Port USB-C umožňuje rychlé nabíjení a práci bez změti kabelů. Přihrádka na baterie je navíc vyrobena z materiálů zpomalujících hoření, které chrání uživatele před teplem a jinými nebezpečími.

Jednodílný patentovaný design

Na těle Mijia Electric Screwdriver nejsou žádné upevňovací šrouby. Všechny prvky jsou vylisovány z vysoce kvalitního plastu a spojeny do inovativní konstrukce, která je následně pokryta dvěma vrstvami za horka schnoucího laku, aby vytvořila texturu příjemnou na dotek. Šroubovák neklouže v rukou, nechytá nečistoty a nepodléhá korozi.

12 masivních ocelových bitů s přídavným prodloužením

Sada 12 bitů pro šroubovák Mijia je vyrobena z nejkvalitnější oceli S2 s nejvyšší přesností. Byly dodatečně tvrzeny na stupeň, který poskytuje houževnatost bez praskání a odskakování, aniž by byl měkký. Díky prodloužení o 60 mm lze šroubovák použít na úzkých a těžko dostupných místech v široké škále aplikací.

Kompletní sada příslušenství

Hroty a prodlužovací kabel jsou v samostatné krabici. Kabel Type-C a samotný šroubovák jsou zabaleny v praktickém pouzdře, které vám umožní rychle uchopit tu správnou věc a jít do práce.

loading

Hodnocení produktu Mi Cordless Screwdriver

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.