Led páska Xiaomi Smart Lightstrip Pro Extension #10005265

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Prodlužovací LED páska pro Xiaomi Smart Lightstrip Pro 2m dlouhý Xiaomi Smart Lightstrip Pro je vyroben z vysoce kvalitních, flexibilních materiálů s vlastnostmi rozptylující světlo, LED pásek má 60 barevných LED diod umístěných na každém metru, což
489 Kč
404 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Led páska Xiaomi Smart Lightstrip Pro Extension

Led páska Xiaomi Smart Lightstrip Pro Extension

Xiaomi Smart Lightstrip Pro Extension, 1 m 

Stylizujte svůj domov do útulného místa k odpočinku pomocí flexibilního LED pásku Xiaomi Smart Lightstrip Pro Extension délce 1 m s možností prodloužení až na délku 5 mModerní LED technologie s výkonem 7 W ve srovnání s běžnými halogenovými žárovkami ušetří náklady na energii. Světelný pásek je vyrobený z vysoce kvalitních a pružných materiálů. Díky vestavěnému mikrofonu v ovladači se světelný pásek mění podle hudby a vytváří jedinečnou atmosféru jen pro vás. Světelný pásek mění barvu po 10cm segmentech. Uložíte si až 20 vlastních kombinací. Pak už stačí jeden dotek prstu. Tento pásek je určený k rozšíření pásku Xiaomi Smart Lightstrip Pro.

Pokročilé funkce, které podporují 16 milionů barevosm palet, 10 dynamických efektů, zapnutí a vypnutí a spoustou dalšího, pohodlně ovládáte přes Wi-Fi Bluetooth prostřednictvím aplikace Mi Home / Xiaomi Home a službou Google Home. Chytrý světelný pásek je již nakonfigurován pro spolupráci se softwarem Razer ChromaTM RGB a ASUS Aura Sync. Dokáže komunikovat s vašimi počítačovými hrami a umožní vám plně se ponořit do světa na obrazovce. 


 

Klíčové vlastnosti: 

  • Prodlužující pásek 1 m se dá flexibilně tvarovat s možností prodloužení na 5 m
  • LED technologie s výkonem 7 W ušetří náklady na energii
  • Snímač zvuku se dokáže přizpůsobovat rytmu hudby
  • Osm přednastavených režimů osvětlení se přizpůsobí vaší náladě
  • Kompatibilita s mobilní aplikací Mi Home / Xiaomi Home a službou Google Home

 

Ponořte se do hry se světelným páskem Xiaomi Smart Lightstrip Pro!

 

Měkké 3D světlo reagující na zvuk

Světelný pásek je vyroben z vysoce kvalitních, pružných materiálů s úpravou pro rozptyl světla. V každém metru je umístěno 60 barevných diod, které vytvářejí měkký, smíšený efekt. Tato pružná a ohebná světla oživí jakoukoli stěnu, stůl nebo povrch ve vaší domácnosti. Díky vestavěnému mikrofonu v ovladači se světelný pásek mění podle hudby a vytváří jedinečnou atmosféru jen pro vás. 

 

 LED pásek Xiaomi Smart Lightstrip Pro Extension, 1 m

 

 


 

Nastavitelné barvy, citlivost a efekty

Pomocí aplikace Mi Home / Xiaomi Home můžete nastavit barvy, citlivost a efekty. Pomocí osmi vestavěných tematických režimů a chytrých scénářů si vytvořte dokonalou atmosféru, ať už máte romantickou, nebo veselou náladu.

 

 LED pásek Xiaomi Smart Lightstrip Pro Extension, 1 m

 

 


 

Herní světelné efekty RGB

Chytrý světelný pásek dokáže komunikovat s vašimi počítačovými hrami a umožní vám plně se ponořit do světa na obrazovce, ať už na sebe převezmete roli hrdiny, nebo čelíte nebezpečí. Ukažte, co ve vás je, a podejte nejlepší výkon díky skvělému osvětlení. Pásek je již nakonfigurován pro spolupráci se softwarem Razer ChromaTM RGB a ASUS Aura Sync. Přidejte ještě další periferní zařízení RGB a dosáhněte herního zážitku, který vás ještě více pohltí a oživí váš herní svět.

 

 LED pásek Xiaomi Smart Lightstrip Pro Extension, 1 m

 

 


 

10cm segmenty měnící barvu

Světelný pásek mění barvu po 10cm segmentech. Uložit si můžete až 20 vlastních kombinací nasvícení a vytvořit tak oblíbenou atmosféru jedním klepnutím prstu.

 

 LED pásek Xiaomi Smart Lightstrip Pro Extension, 1 m

 


 

Volitelná rozšiřující sada

Toto rozšíření chytrého světelného pásku je dlouhé 1 m, takže si můžete nastavit délku podle svých potřeb. Rozšíření lze použít pouze s chytrým světelným páskem Xiaomi Pro, nikoli samostatně. Jeden chytrý světelný pásek podporuje až tři rozšiřující sady a lze jej prodloužit až na 5 m, takže můžete svobodně vytvořit tu správnou atmosféru pro svůj domov.

 

 LED pásek Xiaomi Smart Lightstrip Pro Extension, 1 m

 

loading

Hodnocení produktu Led páska Xiaomi Smart Lightstrip Pro Extension

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.