Jackery SolarSaga 80 #10005416

Dárky zdarma!
Nejnovější solární panel Jackery SolarSaga 80W je zároveň i nejmenší z rodiny solárních panelů Jackery. Vhodný na výlety, dovolenou a hodí se také na chalupy, chaty nebo kempování v přírodě, kde je nutné zabezpečit napájení malých elektrických přístrojů.
7 499 Kč
6 198 Kč bez DPH

Jackery SolarSaga 80

To nejrychlejší dobíjení do nejtěžších podmínek

Dva panely nabijí stanici Jackery Explorer 100 při kempovaní v autě v divoké přírodě
Solární panel SolarSaga 80W v přírodě konvertuje elektřinu ze sluneční energie pomocí obou stran díky obalu a zadní straně, která absorbuje odražené a rozptýlené světlo

Nová technologie pro lepší účinnost solárního panelu

Modernizovaný solární panel dokáže získávat energii z obou stran. Solární článek z extra bílého skla s propustností 92 % na zadní straně absorbuje odražené a rozptýlené sluneční světlo. Procesu pomáhá speciální reflexní vrstva na vnitřní straně jeho obalu. Díky tomu se zvyšuje míra konverze až na úctyhodných 25 %.


Solární panel SolarSaga 80W s prestižní certifikací IEC TS63163 od společnosti TÜV SÜD v obalu nastavený a připravený k nabíjení

První fotovoltaický výrobek na světě s certifikací TÜV SÜD

Společnost Jackery klade velký důraz na bezpečnost uživatelů a podrobila zařízení SolarSaga 80W přísným testům, díky nimž získal panel jako první fotovoltaický výrobek na světě prestižní certifikaci IEC TS63163 od společnosti TÜV SÜD. Používá fotovoltaické materiály nejvyšší průmyslové třídy a prošel 15 odbornými testy.


Cestoval nabíjí svoji stanici Jackery Explorer 500 dve solárními panely SolarSaga 80W v horách

Rozložit, nastavit a nabíjet. K práci připravený do minuty.

Inovativní skládací konstrukce umožňuje snadné připravení panelu k dobíjení a dodávané pouzdro zajistí vždy bezpečné skladování. Panel SolarSaga 80W je navržen tak, aby se maximálně pohodlně používal. Má chytrý skládací design a je plně připraven přípraven k dobíjení během pár okamžiků.

Solární panel do nejtěžších podmínek

SolarSaga 80W je navržený tak, aby Vám poskytl zdroj energie za každé situace a na jakémkoliv místě. Konstrukce je díky stavbě a certifikaci IP68 odolná vůči vodě i prachu. 2,8mm plně tvrzené sklo poskytuje mimořádnou tvrdost a zpevněné rohy chrání panel před nárazy a odřením při transportu nebo používáním v terénu.

Párujte solární panel dle libosti

Solární panel SolarSaga 80W snadno spárujete se stanicemi Explorer 2405001000 a 2000 Pro pomocí přiloženého kabelu.

Rodina Jackery drží vždy při sobě

U tohoto solárního panelu je garantována bezproblémová kompatibilita se všemi stanicemi Jackery.

Všechny varianty stanic Jackery Explorer a v pozadí umístěné solární panely SolarSaga 80W

loading

Hodnocení produktu Jackery SolarSaga 80

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.