Fotobatoh Manfrotto PL-3N1-35 DJI edice #10005263

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Praktický batoh pro notebook a fototechniku. Nastavitelný prostor díky přepážkám na suchý zip. Unikátní systémem ramenních popruhů. Rychlý vstup do batohu. Polstrovaný prostor pro notebook. Jednoduché upevnění na cestovní kufr. Splňuje normy rozměru příru
2 989 Kč
2 470 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Fotobatoh Manfrotto PL-3N1-35 DJI edice

Fotobatoh Manfrotto PL-3N1-35 DJI edice

Manfrotto PL-3N1-35

Tento univerzální batoh pro notebook a fototechniku je tím pravým zavazadlem na vaše cesty, které jste vždycky chtěli. Byl vytvořen ve spolupráci s italskou značkou Manfrotto, která má ve tvorbě výbavy pro fotografy dlouholeté zkušenosti. Pyšní se unikátním systémem ramenních popruhů, rychlým vstupem do batohu a také polstrovaným prostorem pro notebook. Úložný prostor si můžete libovolně upravit díky přepážkám na suchý zip. Můžete jej jednoduše upevnit na cestovní kufr a splňuje rozměry příručního zavazadla do letadla.

Díky upravitelnému designu se do batohu také vejde tělo fotoaparátu a objektivy. Příslušenství, baterie a paměťové karty budou v bezpečí v menších postranních kapsách, které jsou zabezpečeny zipem. V neposlední řadě v batohu najdete pláštěnku, aby vaše cenná výbava zůstala vždy suchá.

Vhodné pro: DJI Air 2S, Mavic Air 2, DJI OM 5, OM 4 SE, Osmo Action, DJI Pocket 2 a Osmo Pocket

Klíčové vlastnosti

  • Batoh pro notebook a fototechniku
  • Vytvořen ve spolupráci s italskou značkou Manfrotto
  • Unikátním systémem ramenních popruhů

loading

Hodnocení produktu Fotobatoh Manfrotto PL-3N1-35 DJI edice

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.