DJI RS 3 Pro #10005430

NOVINKA
Doprava zdarma
stabilizátor obrazu pro fotoaparáty • 1,8" OLED dotykový displej • užitečné zatížení: 4,5 kg • výdrž až 12 hod na jedno nabití • systém ActiveTrack Pro • LiDAR • Bluetooth 5.0
22 999 Kč
19 007 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
DJI RS 3 Pro

DJI RS 3 Pro

Cestou k ještě působivějším záběrům je nejen kvalitní kamera/fotoaparát, ale také účinná optická stabilizace obrazu DJI RS 3 PRO. Umožní pořizovat záběry profesionální úrovně a vyniká nejen intuitivní obsluhou včetně 1,8palcového OLED displeje, ale také vynikajícím poměrem hmotnosti stabilizátoru (1,5 kg) k testovanému užitečnému zatížení (4,5 kg) pro snadnou manipulaci.

Nabízí přitom funkce, které ocení i profesionální filmaři – například Cinematický autofocus nebo ActiveTrack Pro využívající technologie LiDAR a čip identický s tím z Roninu 4D. Výsledkem jsou dokonale stabilizovaná videa, která vyvolají nadšení i u profesionálních tvůrců.

 

Klíčové vlastnosti:

  • 1,8" barevný dotykový OLED displej pro maximální kontrolu nad stabilizátorem
  • Neuvěřitelně přesné ostření s technologií LiDAR
  • Užitečné zatížení až 4,5 kg pro kompatibilitu i s velkými kamerami a fotoaparáty
  • Špičkový systém sledování ActiveTrack Pro
  • Promyšlená ergonomie do posledního detailu

Umožní vám natáčet jako hollywoodské produkce!

 

Profesionální design

Snadnější obsluhu zajistí nová prodloužená spodní rychloupínací destička. Novinkou je pak také knoflík sloužící k jemnému doladění osy náklonu s milimetrovou přesností.

 

 


 

Velké užitečné zatížení

Stabilizátor váží jen 1,5 kg, aby bylo možné jej snadno držet jednou rukou. Nabízí přitom ale užitečné zatížení až 4,5 kg, takže unese i velké kamery, jako je Sony FX6 nebo Canon C70 s objektivy 24–70 mm f/2,8.

 

 


 

Bezdrátové ovládání závěrky

Technologie Dual-Mode Bluetooth přináší možnost bezdrátového ovládání závěrky. Spárování kamery a stabilizátoru je přitom jednoduché, oceníte navíc i automatické připojení k dříve spárovaným kamerám.

 

 


 

Okamžité přepínání režimů

Nový přepínač režimů umožňuje rychle a snadno přepínat mezi režimy Pan followPan and Tilt follow a FPV. U volby FPV se pak nabízí výběr 3D Roll 360Portrait a Custom, abyste se okamžitě přizpůsobili různým situacím.

 

 


 

1,8" dotykový OLED displej

DJI RS 3 PRO nabízí nádherný 1,8palcový plnobarevný OLED dotykový displej pro maximálně intuitivní ovládání.

 

 


 

Konstrukce z uhlíkových vláken

Konstrukce z uhlíkových vláken znamená lehčí tělo, ale přitom ještě větší pevnost pro natáčení ve složitých podmínkách.

 

 


 

SuperSmooth

Dokonale plynulých záběrů navíc docílíte s režimem SuperSmooth. Automaticky navýší točivý moment motoru pro ještě výkonnější stabilizaci.

 

 


 

LiDAR

Pro neuvěřitelně rychlé a přesné ostření má RS 3 Pro technologii LiDAR známou z Roninu 4D. Oproti standardnímu ostření je výhodou LiDARu to, že se nemusí spoléhat na povrchovou strukturu objektu, takže exceluje i v případě zhoršeného osvětlení a v komplikovaných situacích s velkým množstvím objektů na scéně.

 

 


 

Cinematický autofocus

Díky kombinaci systému LiDAR Range Finder s novým zaostřovacím motorem se nabízí cinematické automatické zaostřování. Stačí stisk tlačítka M na gimbalu pro přepnutí mezi manuálním a automatickým ostřením. Podporováno je dokonce i uložení několika profilů objektivů do zaostřovacího motoru, abyste je nemuseli neustále kalibrovat.

 

 


 

ActiveTrack Pro

K dispozici je také systém ActiveTrack Pro využívající technologie LiDAR a čip identický s tím z Roninu 4D. Díky tomu dosahuje 60krát vyššího výpočetního výkonu ve srovnání s ActiveTrack 3.0. Umožňuje tak sledování, i když se objekt pohybuje skutečně rychle.

 

 


 

Bezdrátové ovládání kamery

Režim Mirror Control přináší možnost bezdrátově ovládat gimbal a kameru, když je RS 3 Pro nainstalován například na vozidlo atp. Režim podporuje přímé ovládání základního menu bezzrcadlovek Sony.

 

 


 

Skvělá rozšiřitelnost

Dva porty RSA/NATO a port baterie umožňují snadné připojení příslušenství, jako je Twist Grip Dual HandleTethered Control Handle a nová rukojeť DJI Briefcase Handle.

 

 

loading

Hodnocení produktu DJI RS 3 Pro

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.