DJI RS 3 CP.RN.00000216.01 #

NOVINKA
Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Chcete natáčet stabilizované a kvalitní záběry? V tom případě by vás měl zajímat stabilizátor DJI. Se stabilizátorem bez problému vytvoříte stabilní záběry i při jakémkoliv pohybu.
13 990 Kč
11 562 Kč bez DPH

DJI RS 3 CP.RN.00000216.01

Popis a parametry

Dopřejte si plynulé a stabilní záběry s novým gimbalem DJI RS 3. Je lehký a elegantní, s profesionální stabilizací a efektivním ovládáním pro větší tvůrčí svobodu a nekonečné možnosti. Oproti předchůdci RSC 2 se novinka pyšní o 20% vyšší stabilitou ve všech úhlech a polohách. Disponuje 1,8" plnobarevným OLED dotykovým displejem pro maximální kontrolu. Nabízí nosnost 3 kg a poradí si tak se všemi běžnými fotoaparáty včetně Sony A7S III nebo Canon R5. Montáž kamery ke gimbalu je snadná a pohodlná díky dvouvrstvé rychloupínací destičce. Přepínač režimů umožňuje pohodlně volit mezi režimy Pan follow, Pan and Tilt follow a FPV. Bateriový grip poskytuje prodlouženou dobu provozu až 12 hodin, navíc s podporou 18W PD nabíjení.

Rychlost nade vše

Stabilizátor RS 3 je vybaven dvouvrstvými rychloupínacími destičkami, které zaručují rychlou a pohodlnou montáž kamery. Po výměně baterie nebo paměťové karty navíc není potřeba opětovné vyvažování. Nově přidaný knoflík pro jemné doladění osy náklonu umožňuje kameru posouvat dopředu nebo dozadu s milimetrovou přesností, aby bylo při výměně objektivů snadněji dosaženo přesného vyvážení.

Automatické zámky os

RS 3 je stvořen pro okamžitou akci. Pokud je gimbal vypnutý, stiskněte a podržte tlačítko napájení a všechny tři osy se odemknou a gimbal se automaticky rozloží, což vám umožní začít pracovat během několika sekund. Stiskněte tlačítko napájení jednou a osy se automaticky uzamknou a přejdou do režimu spánku, což výrazně zefektivní přepravu a cestování. Stiskněte a podržte tlačítko napájení a gimbal se automaticky složí a uzamkne.

Bezdrátové ovládání závěrky

Integrováním Dual-Mode Bluetooth RS 3 podporuje bezdrátové ovládání závěrky a šetří tak čas i námahu při každém použití. Po prvotním spárování přes Bluetooth můžete natáčení videí a pořizování fotografií ovládat pouhým stisknutím tlačítka nahrávání na stabilizátoru. Dříve spárované kamery se po prvním použití automaticky znovu připojí, čímž odpadá nutnost používání kabelu pro ovládání kamery.

Profesionální stabilizace

RS 3 se díky nízké hmotnosti pouhých 1,3 kg (včetně gimbalu, bateriového gripu a rychloupínacích destiček) snadno drží v jedné ruce. Zároveň poskytuje nosnost 3 kg, což je více než dost pro udržení běžných kamer, včetně Sony A7S III nebo Canon R5 s objektivem 24-70 mm f/2,8.

Více než plynulé

RS 3 přináší o 20% vyšší stabilitu ve všech úhlech a polohách v porovnání s předchozím modelem RSC 2. Poradí si se záběry z nízkých úhlů či za běhu i přepínáním mezi vysokými a nízkými polohami. Pokud potřebujete ještě plynulejší výsledky, zapněte režim SuperSmooth. RS 3 zvýší točivý moment motoru, čímž dále zlepší stabilizaci, a umožní tak pořizovat stabilní záběry i v dynamických scénách nebo při použití objektivů s ohniskovou vzdáleností ekvivalentní 100 mm.

1,8" dotykový OLED displej

Ve srovnání s černobílým displejem RSC 2 je RS 3 vybavena 1,8" plně barevným OLED dotykovým displejem. Podporuje také většinu nastavení aplikace Ronin a poskytuje intuitivní a přesné ovládání spolu s přepracovaným uživatelským rozhraním.

Okamžité přepínání režimů

Pouhým posunutím nového přepínače režimu gimbalu můžete přepínat mezi režimy Pan follow, Pan and Tilt follow a FPV. U režimu FPV lze také zvolit mezi 3D Roll 360, Portrait nebo Custom, což vám umožní připravit vaše vybavení a rychle začít natáčet.

Přizpůsobitelný přední otočný volič

Otočením předního voliče můžete ovládat zoom nebo ostření. Lze jej také uzpůsobit tak, aby ovládal závěrku, clonu, ISO, nebo pohyby gimbalu kamery, takže se mimořádně hodí pro ovládání jednou rukou.

Monitorování pomocí chytrého telefonu

RS 3 podporuje Ronin Image Transmitter (dříve známý jako Ronin RavenEye Image Transmitter) pro přenos HD živého vysílání v rozlišení 1080p/30fps  přímo do mobilního zařízení. Maximální přenosová vzdálenost je 200 metrů a přenosová latence mezi koncovými body je pouhých 60 ms. Chytrý telefon lze také pro bezdrátové monitorování připojit pomocí držáku telefonu k portu NATO RS 3. Expozici kamery můžete na dálku upravit přímo v aplikaci Ronin nebo ovládat gimbal pomocí virtuálního joysticku. Díky tomu získáte ucelený zážitek z monitorování a ovládání. Díky vysílači Ronin Image Transmitter je možné chytrý telefon použít jako pohybový ovladač pro dálkové ovládání gimbalu RS 3 k dosažení flexibilnějších a dynamičtějších pohybů kamery.

Nový bateriový grip

RS 3 se vyznačuje kazetovým designem, který usnadňuje výměnu baterií a ve srovnání s RSC 2 je menší a lépe se skladuje. Lze jej dokonce nabíjet nezávisle na gimbalu. Nový bateriový grip poskytuje prodlouženou výdrž až 12 hodin, dost na zvládnutí nepřetržitého celodenního natáčení. Podporuje 18W PD rychlé nabíjení a nabije se za pouhé 2,5 hodiny. Může být dokonce používán během nabíjení, pro téměř neomezené napájení RS 3.

 

 

 

 

 

 

 

Rozhraní a napájení

Typ stabilizátoru aktivní
Rozhraní USB-C, Bluetooth
Typ akumulátoru integrovaný 3000 mAh / 21 Wh
výdrž baterie (hod) 12 hodin

Stativy

Pouzdro v ceně Ne
Nosnost 3 kg

Fyzikální specifikace

Rozměry v mm 410 x 260 x 195
Hmotnost 1300 g
Určení pro DSLR digitální zrcadlovka, CSC systémový kompakt, videokamera

Ostatní

loading

Hodnocení produktu DJI RS 3 CP.RN.00000216.01

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.