DJI Mini 2 SE #10005506

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Rozlišení: 12 Mpx | Rozlišení videa: 2,7K (2720x1530) | Stabilizace kamery | Živý přenos obrazu
8 689 Kč
7 181 Kč bez DPH

DJI Mini 2 SE

Zachyťte každodenní okamžiky a krásy okolního světa s ultra kompaktním dronem DJI Mini 2 SE. Jádrem dronu je 1/2,3" pro záznam vysoce kvalitního videa ve 2,7K rozlišení a 12 Mpx fotografií. Využitím OcuSync 2.0 si Mini 2 SE poradí s přenosem HD videa na vzdálenost až 10 km a to s maximální dobou letu až 31 min. Aplikace DJI Fly obsahuje spoustu návodů a nástrojů, které posunou vaši tvorbu na novou úroveň.

Lehký a přenosný

S hmotností méně než 249 gramů je DJI Mini 2 SE téměř stejně lehký jako běžný smartphone. To z něj dělá výjimečně přenosného společníka na cesty, kterého budete mít vždy při sobě pro zachycení dechberoucích okamžiků.

Přenos videa OcuSync 2.0 

Nenechte se omezovat při objevování světa kolem vás. DJI Mini 2 SE podporuje přenos HD videa na vzdálenost až 10 km a má v sobě skvělé funkce proti rušení. A tak získtáte možnost létat mnohem dále a vidět jasněji.

Vždy stabilní záběr

DJI Mini 2 SE je vybaven 1/2,3" CMOS snímačem a zvládne pořizovat vysoce kvalitní 2,7K video a 12 Mpx fotografie. 3osý motorizovaný gimbal zaručuje vynikající stabilitu kamery a poskytuje jasné, ultra plynulé záběry.

Spolehlivý let

DJI Mini 2 SE létá stabilně a spolehlivě a udržuje záběry stabilní i při létání ve prostředí s větrem o rychlosti až 38 km/h. Jeho maximální výdrž baterie je až 31 minut a tak budete mít dostatek času na vytváření perfektních záběrů. 

Dohlédněte dál

Pro vytoužený záběr není vždy možné letět blíž. Se 4násobným digitálním zoomem pro vás budou přechody mezi záběry z různých vzdáleností, ale i kompozic mnohem bezpečnější a snazší.  

Vhodný pro začátečníky

Aplikace DJI Fly nabízí řadu šablon pro tvůrce, které vygenerují úžasná videa pouhým klepnutím. Stiskněte a podržte ikonu vzletu/přistání a dron automaticky vzlétne nebo přistane. Díky kombinaci systémů GNSS, spodního kamerového systému a infračervenému snímacímu systému se dron stabilně vznáší ve vzduchu. Funkce inteligentního návratu domů vám během letu dodá větší jistotu a klid.

QuickShots

Záběry jako z hollywoodského filmu budete mít na dosah díky režimu QuickShot, které zahrnují Dronie, Helix, Rocket, Circle a Boomerang. Stačí několik klepnutí a dron automaticky nahrává a natáčí videa na profesionální úrovni, která můžete sdílet přímo na sociálních sítích. Ať už jste začátečník, nebo zkušený letec, aplikace DJI Fly vám pomůže vytvářet působivé záběry doplněné zvukovou stopou a filtry.

Panorama

Vyberte si z panoramatických snímků typu Sphere, Wide Angle a 180° a DJI Mini 2 SE se o zbytek postará sám a jedním klepnutím vytvoří panoramatické dílo.

loading

Hodnocení produktu DJI Mini 2 SE

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.