DJI Mavic Air 2 #1000578

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Mavic Air 2 posouvá spojení výkonu, špičkových technologií a kompaktního balení na zcela novou úroveň. Díky inteligentním režimům a nekompromisní kvalitě obrazu jsou dechberoucí letecké záběry na dosah ruky.
20 989 Kč
17 346 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
DJI Mavic Air 2

DJI Mavic Air 2

DJI Mavic AIR 2

Špičkové technologie, inteligentní režimy, nekompromisní kvalita obrazu – to vše v kompaktním těle dronu DJI Mavic AIR 2, díky kterému se můžete těšit na dechberoucí záběry a kreativní možnosti tvorby.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 • výkonný dron se špičkovými 4K záběry
 • podpora HDR, barevný profil D-Cinelike
 • statické snímky v kvalitě 48 MPx
 • funkce SmartPhoto, FocusTrack, 8K HyperLapse
 • možnost úprav videí v aplikaci DJI Fly
 • výdrž až 34 minut letu
 • rychlost až 68 km/hod
 • Kategorie dronu A3

Špičkové video záběry

Detaily, živé barvy, plynulost a žádný třes – jednoduše dokonalé záběry jako od profesionála!

Za těmito špičkovými záběry hledejte rozlišení 4K/60 fps, HDR anebo barevný profil D-Cinelike, který zachovává mnohem více detailů pro následnou postprodukci.

Nepřekonatelné fotografie

Kromě video záběrů umí dron pořizovat i statické snímky v kvalitě 48 MPx. Nepřekonatelných snímků je Mavic Air 2 schopen dosahovat díky funkci SmartPhoto, která kombinuje rozeznávání scén, HyperLight a HDR v jednom.

Rozeznávání scén nastavuje všechny expoziční parametry kamery pro celou řadu scén a podporuje inteligentní rozeznávání pěti typů scén: západ slunce, obloha, tráva, sníh a stromy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Další vychytané funkce

FocusTrack

Jedná se o sadu inteligentních sledovacích režimů, které se snadno nastavují i ovládají, a díky kterým bude tvorba vašich záběrů posunuta zase o level výš. O jakých sledovacích režimech je řeč?

 • Spotlight 2.0; označte objekt a létejte, o zbytek se postará Mavic Air 2
 • ActiveTrack 3.0; sledování objektů a vyhýbání se překážkám je nyní hračka. Díky lepšímu vyhledávání tras a rychlejší a přesnější predikci trajektorie je sledovaný objekt stále ve středu záběru, i když se pohybuje například za stromem
 • POI 3.0; s touto funkcí můžete dynamicky sledovat objekty jako auta, lodě nebo osoby aniž by vám „utekli“

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

8K Hyperlapse

Mavic Air 2 podporuje Hyperlapse v 8K, můžete tak deformovat čas a prostor a vytvářet tak ohromující záběry – to vše bez složité postprodukce, jen a pouze s pomocí několika málo režimů Free, Circle, Course Lock a Waypoint.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

QuickShots

Stačí několik málo kliknutí a Mavic Air 2 naplánuje a proletí i komplikovanou leteckou trasu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

OcuSync 2.0

Vyleťte až do nebes! Sync 2.0 umožňuje přenos živého Full HD náhledu ze vzdálenosti až 6 km přímo z kamery dronu k Vám.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Aplikace DJI Fly

Máte špičkové záběry, ale stále Vám tam něco chybí? Vyšperkujte si již natočené záběry prostřednictvím aplikace DJI Fly, která Vám nabídne mimo jiné také integrovaný editor videí, intuitivní šablony, možnost přidat hudbu, efekty... Takto vyladěná videa pak můžete sdílet přímo na sociálních sítích!

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Špičkový dron s řadou vychytaných funkcí a technologií. 1/2“ CMOS čip, 4K/60 fps video, 48 MPx fotografie, HDR fotografie, videa i panoramatické snímky. GPS, GLONASS, stabilizace obrazu, slot pro micro SD kartu, podpora HEVC (H.265) video kodeku. Komunikace ve dvou pásmech 2.4/5.8 GHz s automatickým přepínáním na méně zatížené pásmo. Výdrž dronu až 34 minut letu. Rychlost až 68 km/hod v režimu sport. Pokročilé systémy pro pilotní asistenci (APAS) 3.0 a pokročilé mapování prostoru. OcuSync 2.0 přenos videa ze vzdálenosti až 6 km ve Full HD. Funkce SmartPhoto, 8K Hyprlapse, funkce FocusTrack. Aplikace DJI Fly. Rozměry 253 x 183 x 77 mm. Hmotnost 570 g, tzn. že se dron řadí do kategorie A3 podle pravidel regulujících provoz dronů či leteckých modelů.

loading

Hodnocení produktu DJI Mavic Air 2

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.