DJI FPV dron #1000446

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Dron s vestavěnou kamerou. Součástí baterie. Funkce FPV, GPS, detekce překážek, stabilizace obrazu. Dosah ovladače až 10 km. Maximální rychlost 140 km/h. Autopřistání.
19 598 Kč
16 197 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
DJI FPV dron

DJI FPV dron

Aplikace DJI Virtual Flight

Helma mimochodem přichází a nabízí i speciální simulátor DJI Virtual Flight, ve kterém můžete trénovat vaše dovednosti ještě před samotným létáním Dron. Ještě dříve než se vydáte do terénu, tato vychytávka vám umožní létat v pohodlí svého obývacího pokoje - samozřejmě pouze virtuální.

First Person View nikdy nevypadalo tak reálně

Elegance a aerodynamika, to jsou vlastnosti Drone DJI FPV, který mimo jiné nabízí výkonný pohon s úžasnou odolností proti větru. Vyniká sportovním vzhledem, přední LED světla a osvětlení ramen s nastavitelnou barvou dovolí pilotovi udělat ze svého letadla unikátní kousek.

Budete okouzlen novým ovládáním

Brýle DJI FPV Goggles V2 vás díky super širokému 150° FOV přenosu v HD kvalitě při až 120 snímcích za sekundu zcela vtáhnou do létání. Ať už jste ostříleným pilotem DJI nebo úplným nováčkem, DJI FPV nabízí 3 intuitivní režimy létání, díky kterým bude ovládání Dron hračkou.

 • S mód: Získejte dynamický vzhled záznamu FPV snadno v režimu S. Tento hybridní letový režim kombinuje svobodu manuálního létání se zjednodušeným ovládáním předchozích dronů DJI.
 • N mód: Ideální pro nové uživatele, režim N nabízí ohromující letový zážitek s tradičním ovládáním dronů spolu s bezpečnostními prvky DJI, jako je zaznamenávání překážek.
 • M mód: Pokud už budete mít plnou kontrolu a potřebné dovednosti, pak si s módem M užijete celý zážitek z létání. Upravíte si své parametry na míru a let si budete užívat jako nikdy předtím.

Brýle DJI FPV Goggles V2 ani ovladač DJI FPV Controller 2 nejsou součástí tohoto balení.

Pokročilé bezpečnostní funkce

Pomocné spodní světlo i inteligentní funkce Return To Home, bude užitečná při nízkém stavu nabití baterie. Samozřejmostí je detekce překážek dopředu a dolů. Všechny tyto funkce jsou integrovány do DJI FPV, aby vám pomohli zajistit bezpečný let i ve vysokých rychlostech.

Nouzová brzda se vznášením

Manuální létání v první osobě může být někdy namáhavé i pro zkušenější piloty. Stačí stisknout tlačítko na ovladači v libovolném letovém režimu a při jakékoli rychlosti se dron zastaví a o několik sekund se začne vznášet sám.

Neuvěřitelné záběry

Vysoký výkon společně se 150° širokoúhlým zorným úhlem poskytují vzhled, jaký jste nikdy předtím nezažili. Čtyřnásobné zpomalení, stabilizace Rocksteady a korekce zkreslení poskytnou pilotovi unikátní záběry. Dron DJI FPV dokáže nahrávat 4K video rychlostí 60 snímků za sekundu při bitrate až 120 Mbps, přičemž zachycuje nádherné detaily, které jsou stejně fascinující jako samotný let.

Stabilizace RockSteady

Bez ohledu na to, jaké dynamické manévry budete provádět, stabilizační technologie RockSteady zajistí, že vaše záběry budou mimořádně plynulé a hladké.

OcuSync 3.0

DJI upravilo přenosový systém OcuSync 3.0 pro potřeby DJI FPV. Výsledkem je přenos dokonale čistých videí v reálném čase na vzdálenost až 10 km s minimálním zpožděním menším než 28 ms. Nechybí ani možnost přepínání mezi frekvencemi 2.4 a 5.8 GHz, což značně minimalizuje záseky a artefakty při přenosu.

Aplikace DJI Fly

DJI Fly aplikace umožní zobrazit živé video z brýlí. Stačí je připojit pomocí kabelu a v aplikaci DJI Fly budete moci přehrávat záznamy, upravovat je a sdílet na sociálních sítích. Můžete také objevovat zajímavá místa pomocí funkce Fly Spots.

Technická specifikace DJI FPV

 • Čas létání: až 20 minut
 • Maximální rychlost: až 140 km/h
 • Dosah létání: až 10 km
 • Baterie: 2 000 mAh
 • Stabilizace: 3 osá
 • Zobrazení: 150°
 • Maximální rozlišení: 4K při 60 fps

Obsah balení

 • 1× dron DJI FPV
 • 1× inteligentní baterie DJI FPV 2 000 mAh
 • 1× kryt na gimbal
 • 4× pár DJI FPV vrtuli

loading

Hodnocení produktu DJI FPV dron

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.