DJI Action 2 Power Combo #10005429

Doprava zdarma
Action kamera. Dotyková obrazovka. Max rozlišení fotografie 4000×3000. Foto 1/8000-30 s. Wi-Fi, Bluetooth 5.0. microSD (Max. 256GB). Natáčejte videa v rozlišení 4K, při 120 snímcích za vteřinu.
10 999 Kč
9 090 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
DJI Action 2 Power Combo

DJI Action 2 Power Combo

Kamera je vyvedena v minimálních rozměrech a z velmi odolných materiálů. Můžete se tak ponořit do jakýchkoli zážitků – extrémní sporty, potápění, parkour – žádný problém! Praktický magnetický design této kamery navíc umožňuje snadné uchycení libovolných modulů. Zkrátka dokonalý společník každodenního života i nevšedních zážitků.

I přes své minimální rozměry je kamera napěchovaná špičkovou výbavou. Spolu s ní pořídíte neuvěřitelné záběry. Natáčejte videa v rozlišení 4K, při 120 snímcích za vteřinu. Skvělá je i stabilizace horizontu HorizonSteady, která zajistí skvělé záběry, ať už jsou vaše pohyby jakkoliv divoké. Nebo je libo větší perspektivu? Využijte 155° širokoúhlý obraz.

Využijte svou kameru naplno. Díky magnetickému uchycení připojíte k jejímu tělu moduly, které vám přidají energii nebo extra displej. Vhod vám přijde i celá řada příslušenství umožňující například magnetické uchycení kamery ke svému tělu či možnost využití příslušenství třetích stran díky 1“ závitu, univerzálním kolejničkám apod.

Každá akční kamera musí mít kvalitní stabilní záběry, o které se v tomto případě stará přepracovaná technologie RockSteady 2.0. Držení horizontu zajišťuje funkce HorizonSteady a optimální výkon kamery je určen ideálním tvarem a úhlem čočky. Vestavěný stabilizační algoritmus navíc detekuje a eliminuje chvění i rotaci kamery v reálném čase.

Autentický zážitek z videí získáte díky čtyřem vestavěným mikrofonům Matrix Stero (jeden se nachází na kameře a tři na obrazovkovém modulu), které nahrávají zvuk velmi kvalitně a realisticky. Při zoomování navíc nebudete přibližovat jen obraz, ale i samotný zvuk. Kromě toho si můžete vybrat, ze kterého směru chcete zvuk nahrávat přednostně, ať už zepředu, zepředu i zezadu, nebo ze všech stran současně.

S akční kamerou od DJI se nikdy nebudete nudit. Action 2 má spoustu chytrých režimů, mezi které bychom mohli zařadit Timelapse, 8x Slow Motion a Digital Zoom. Od funkce Timelapse čekejte skvělý časosběr a od Slow Motionu až 8x zpomalený záběr. Režim Digital Zoom vám poté umožní natáčet záběry s větší hloubkou. Výhodou je také to, že si se zpracováním videí můžete buď vyhrát, anebo práci přenechat AI Editoru.

VIDEA

DJI - Introducing DJI Action 2

Popis a parametry DJI Action 2 Power Combo

Barva černá

loading

Hodnocení produktu DJI Action 2 Power Combo

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.