Amazfit Zepp E Circle Onyx Black #1000481

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Pokud hledáte stylové hodinky s moderním vzhledem, které disponují chytrými měřícími funkcemi a solidní výdrží baterie, Zepp E jsou pro vás tou správnou volbou.
2 838 Kč
2 345 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Amazfit Zepp E Circle Onyx Black

Amazfit Zepp E Circle Onyx Black

Stylový displej

Smart hodinky Zepp E přicházejí s působivým 1,28" AMOLED displejem ve tvaru kruhu a bezrámečkovým designem. Je chráněn zaobleným 3D sklem, které plynule spojuje obrazovku s ultratenkým tělem hodinek (pouze 9 mm). Obrazovka je velmi dobře čitelná i na přímém slunci a nabízí krásné zářivé barvy.

Funkce "Always-on" a oznámení

Pokud chcete mít displej neustále aktivní, stačí si zvolit funkci "Always-on Display" a budete mít nonstop přehled o aktivitě na obrazovce a nastavených funkcích. K dispozici je i několik stylů ciferníku. Po spárování hodinek s chytrým telefonem prostřednictvím Bluetooth vás upozorní na příchozí hovor nebo SMS zprávu, případně zprávu z jiných aplikací.

Mějte přehled o vašem zdraví

Díky zabudovaným senzorům dokážou hodinky měřit například srdeční frekvenci nebo hladinu saturace krve kyslíkem SpO2. K dispozici je také krokoměr, monitor spánku (sleduje i 20minutové zdřímnutí během dne), monitor hladiny stresu 24/7 nebo měření spálených kalorií. Zaznamenané údaje si můžete přehled prohlédnout i v mobilní aplikaci Zepp, kompatibilní se zařízeními Android i iOS. Pro celkový přehled o vašem zdraví vyjádřený jednou hodnotou je zde systém Personal Activity Intelligence (PAI).

11 sportovních režimů

V rámci sportovních aktivit nabízejí hodinky na výběr až 11 sportovních režimů. Vybrat si tak můžete ze sportovních aktivit jako je chůze, venkovní běh, trailový běh, běžecký pás, cyklistika, rotoped, eliptický trenažér, lezení, lyžování nebo plavání.

Výdrž až 7 dní

Baterie s kapacitou 188 mAh zajišťuje hodinkám výdrž až 7 dní aktivního používání na jedno nabití. V základním režimu poskytují výdrž až 15 dní. Délka nabíjení asi 2 hodiny.

loading

Hodnocení produktu Amazfit Zepp E Circle Onyx Black

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.