Amazfit PowerBuds Pro #1000554

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Unikátní bluetooth sportovní sluchátka poskytující bezkonkurenční kvalitu zvuku. Tři integrované mikrofony na každém sluchátku pro hovory a úpravu vnějšího zvuku.
2 311 Kč
1 910 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Amazfit PowerBuds Pro

Amazfit PowerBuds Pro

Sluchátka Amazfit Powerbuds PRO se stanou vaším trenérem

Bezdrátová bluetooth sluchátka Sluchátka Amazfit Powerbuds PRO budou výborným společníkem každému nadšenci do chytrých technologií. Nejenže nabízejí skvělou kvalitu zvuku, ale nabízí mnoho smart vychytávek. Při sportovním tréninku využijete hlídání tepové frekvence, při sedavém zaměstnání funkci hlídání správného držení krční páteře a o bezpečí vašich uší se bude starat inteligentní ochrana před příliš vysokou hlasitostí.

  • Kvalitní provedení.
  • Ergonomický design.
  • Dlouhá výdrž.
  • Chytré funkce.
  • Odolnost dle IP55.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Skvělá kvalita zvuku

Sluchátka Amazfit Powerbuds PRO disponují konstrukcí, která zajišťuje co nejlepší utěsnění ucha tak, aby do tónů hudby pronikalo co nejméně rušivých zvuků z okolí. Díky tomu poskytují velmi kvalitní a plný zvuk, takže si svou oblíbenou hudbu skvěle vychutnáte. Oceníte také podporu ANC technologie pro dokonalé odstínění hluku z okolí až do 40 dB s několika režimy použití dle situace.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Buďte chytří

Nejedná se jen o obyčejná sluchátka. Nabízejí mnoho chytrých vychytávek. Díky optickému senzoru jsou schopna snímat sreční tep přímo z ucha, snadno vás tak při cvičení upozorní na překročení optimálních hodnot. Navíc si data můžete importovat do populárních fitness aplikací. Dále budou sluchátka dbát na zdraví vaší krční páteře jejíž polohu jsou schopna vyhodnotit a upozorní vás v případě dlouhodobého špatného držení krku, což oceníte například při sedavé práci. Jsou také vybavena funkcí inteligentní ochrany zvuku, která se stará o správné nastavení hlasitosti.

Pohodlí na prvním místě

Sluchátka Amazfit Powerbuds PRO disponují ergonomickým designem díky kterému si nejen vychutnáte kvalitní zvuk, ale také se při poslechu budete cítit pohodlně. Komfort při jejich nošení zvyšují pryžové koncovky, které se snadno přizpůsobí každému uchu, takže se budete cítit skvěle i při delším používání sluchátek. Oceníte odolnost dle IP55, takže se nemusíte bát vytáhnout je i v mírném dešti.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Vždy v bezpečí s Thru Mode technologií

Již nikdy nepřeslechnete auto jedoucí za vašimi zády, nebo jiné nebezpečí, kterého si s běžnými sluchátky nevšimnete. Aktivací Thru Mode režimu dojde k prostupu zvuku z vnějšího světa během přehrávání, takže vždy víte co se kolem vás děje a nic vás nepřekvapí.

Klíčové vlastnosti

Sluchátka Amazfit Powerbuds PRO jsou unikátní bluetooth sportovní sluchátka poskytující bezkonkurenční kvalitu zvuku. Tři integrované mikrofony na každém sluchátku pro hovory a úpravu vnějšího zvuku. Podpora ANC technologie s tlumením okolního zvuku až do 40dB, technologie Thru Mode. ituitivní dotykové ovládání na povrchu sluchátek, nebo hlasové ovládání. Výkonná anténa,bluetooth 5.0. Ergonomický design, odolnost IP55, pohodlné koncovky do uší. Optický senzor pro snímání srdečního tepu, kontrola správné polohy krční páteře, inteligentní ochrana sluchu. Výdrž baterie až 30 hodin, společně s nabíjecím pouzdrem. Nabíjení magnetického pouzdra pomocí USB-C konektoru. Hmotnost sluchátka 6,7 g. Rozměry 16,7 × 23,4 × 35,2 mm, Hmotnost nabíjecího pouzdra 42 g.

loading

Hodnocení produktu Amazfit PowerBuds Pro

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.