Amazfit Nexo černá #1000028

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Splní vaše každodenní potřeby
5 157 Kč
4 262 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Amazfit Nexo černá

Amazfit Nexo černá

Telefonní hovory 4G LTE | Systém hodnocení zdraví huami-PAI™
Mikrokrystalický keramický rám zirkonia | Obrazovka 2.5D AMOLED

4G LTE telefonní hovory.
Usnadnění připojení

Díky vestavěnému modulu eSIM umožňuje Amazfit Nexo registraci virtuální SIM v aplikaci bez nutnosti fyzické karty SIM. Budete mít možnost telefonovat nezávisle prostřednictvím mobilní sítě operátora, aniž byste museli mít mobilní telefon poblíž, což zefektivňuje a zlepší vaši komunikaci a připojení.* Nyní můžete nechat telefon doma při cvičení, řízení nebo vyjíždění v noci a přesto můžete snadno volat a přijímat hovory. Pro větší pohodlí můžete také připojit sluchátka Bluetooth k zařízení Amazfit Nexo.

* Může se lišit dle regionu.

Systém hodnocení zdraví huami-PAI™.
Přesné vyčíslení fyzického stavu

Inovativní Amazfit Nexo představuje systém hodnocení zdravotního stavu huami-PAI, který vám umožní okamžitě pochopit váš fyzický stav intuitivně, takže můžete kontrolovat své zdraví s větší přesností a účinností. Zápas se složitými daty již není nutný.

Mikrokrystalické zirkonium
Keramický rám leštěný po dobu 35 dnů.
Zvýšená síla a houževnatost

Celý středový rám Amazfitu Nexo je vyroben z mikrokrystalické zirkoniové keramiky, která zvyšuje pevnost a houževnatost zařízení pomocí materiálů s nanočásticemi. Díky vynikajícímu indexu lomu a disperznímu výkonu vyzařují hodinky jedinečnou ovocnost a lesk; nízká tepelná vodivost přináší hřejivou a zvlhčující nefritovou hmatatelnost. Tvrdost je čtyřikrát tvrdší než slitina hliníku, takže snadno odolává poškrábání při každodenním používání.

Nádherná 2,5D AMOLED obrazovka se zahnutým povrchem 175°

1,39" barevný displej AMOLED s PPI 326 poskytuje displej sítnice. Sklo Corning Gorilla Glass je leštěno pomocí 10 kroků, díky čemuž obrazovka 2.5D vytváří půvabný 175° zakřivený povrch, který přináší uživatelům jedinečný vizuální zážitek.

Optický senzor BioTracker™ PPG pro biologické sledování.
Vyšší přesnost s nižší spotřebou baterie

Díky proprietárnímu optickému senzoru BioTracker™ PPG pro biologické sledování, zvyšuje Amazfit Nexo přesnost měření se sníženou spotřebou baterie, čímž poskytuje podstatně spolehlivější životnost baterie pro sledování srdeční frekvence po celý den, a to i během cvičení.

10 sportovních režimů.
Přesné nahrávání skladeb s vestavěnou GPS

Amazfit Nexo splní vaše každodenní potřeby cvičení se širokou škálou sportovních režimů: venkovní běh, chůze, venkovní cyklistika, běžecký pás, indoor cycling, eliptický trenažér, horolezectví, běh stezek, fotbal a švihadlo. Vestavěný GPS přesně zaznamenává údaje o cvičení, jako jsou stopy v reálném čase, počet najetých kilometrů, častá frekvence a tempo, což vám pomáhá analyzovat, zlepšovat a zvyšovat vaši cvičební kapacitu.

Nový design uživatelského rozhraní.
Snadné otevírání často používaných aplikací

Přepracované uživatelské rozhraní odpovídá poutavé obrazovce 2.5D AMOLED, takže každé klepnutí je radostné. Nová funkce Customized Shortcut Components vám umožňuje vybrat si z více než 30 komponent, jako jsou kalorie, srdeční frekvence, rozvrh, počasí a umožňuje rychlý přístup k těmto komponentám bez otevírání aplikací přímo z hlavního ciferníku. Efektivita zpracování vašich úkolů se dále zlepšuje.

A mnohem víc…


Notifikace


Sledování spánku


Úložiště hudby

Vynikající nová aplikace Amazfit pro zcela nový zážitek.

Nově navržená aplikace Amazfit je dokonalým doplňkem aplikace Amazfit Nexo. Můžete upravit nastavení hodinek, změnit obličej hodinek, zkontrolovat záznamy o historii cvičení a nastavit exkluzivní plány školení, které vám pomohou dosáhnout lepšího výkonu.

loading

Hodnocení produktu Amazfit Nexo černá

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.