Amazfit GTS 4 black #10005233

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Chytré hodinky Amazfit GTS 4 Infinite Black jsou nástupcem oblíbené modelové řady GTR 3. Přepracovaný design, senzory tělesných funkcí a množství funkcionalit udělá ze smart hodinek nepostradatelného partnera monitorujícího vaše fitness aktivity a zd
3 583 Kč
2 961 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Amazfit GTS 4 black

Amazfit GTS 4 black

Amazfit GTS 4 Infinite Black

Chytré hodinky Amazfit GTS 4 Infinite Black jsou nástupcem oblíbené modelové řady GTR 3. Přepracovaný design, senzory tělesných funkcí a množství funkcionalit udělá ze smart hodinek nepostradatelného partnera monitorujícího vaše fitness aktivity a zdraví každý den. Mezi velké bonusy patří bezpochyby rovněž velký 1,75" HD AMOLED displej s povrchovou úpravou proti otiskům prstů.

Amazfit GTS 4 Infinite Black

 

Na co se u nových GT 4 můžete těšit

  • Nový operační systém Zepp OS 2.0
  • Nový design těla hodinek (zejména u GTR)
  • 6satelitní a dvoupásmové polohování GPS
  • Citlivější senzory měření tělesných funkcí
  • Vnitřní úložiště
  • Možnost propojení se smartphonem skrze Bluetooth
  • Vyřizování hovor díky integrovanému mikrofonu
  • Ještě širší podpora aplikací třetích stran

Komplexní ochrana vašeho zdraví módu 24/7

•    Měření hladiny kyslíku v krvi - hodinky jsou vybaveny senzorem BioTracker 4.0 PPG 2 vylepšeným o 2LED, který shromažďuje o 33 % více dat a je přesnější než předchozí generace

•    Celodenní monitorování srdeční frekvence – hodinky sledují 24 hodin denně váš srdeční tep. Poskytnou vám informace o zónách srdečního tepu a poskytují varování, když je váš srdeční tep neobvykle zvýšený.

•    Systém hodnocení zdraví PAI - hodnota PAI se vypočítá z dat o vaší srdeční frekvenci, době cvičení a dalších komplexních zdravotních informací pomocí algoritmu.

•    Monitorování kvality spánku - zlepšete kvalitu spánku pro optimální výkon. Monitor spánkových fází. Skóre kvality spánku a postřehy pro zlepšení.

•    Monitorování stresu - podpora monitorování stresu a dechové tréninky pro vyrovnání hladiny stresu.

•    Podporuje dechová cvičení - hodinky dokáží detekovat vaši dechovou frekvenci a při vyhodnocení limitních hodnot srdeční frekvence, krevní saturace nebo vysoké hladiny stresu vybízí k provedení dechového cvičení.

•    Sledování menstruačního cyklu - získejte přehled pro nadcházející plodné a menstruační období.

Sportem ku zdraví 

Fitness hodinky Amazfit GTS 4 Infinite Black vám dávají na výběr z více jak 150 sportovních režimů, a to včetně plavání. Hodinky jsou totiž vybaveny stupněm voděodolného krytí 5 ATM do hloubky 50 m. Inteligentní rozpoznávání ExerSense zaznamená automaticky váš pohyb a navrhne otevření odpovídajícícho sportovního režimu. Navíc uživatelské rozhraní PeakBeats zobrazí data zahrnující maximální příjem kyslíku, dobu na zotavení, zatížení a celkovou efektivitu tréninku.

Amazfit GTS 4 Infinite Black

 

Ukládání a přehrávání hudby

Amazfit GTS 4 podporují ovládání přehrávače hudby v mobilním telefonu a díky místnímu úložišti můžete do hodinek pomocí telefonu přetáhnout množství oblíbených skladeb. S bezdrátovými sluchátky nebo přímo přes reproduktor hodinek můžete okamžitě poslouchat svůj pečlivě shromážděný seznam skladeb, takže můžete odložit telefon, trénovat a sledovat rytmus hudby kdykoli a kdekoli.

6 satelitních polohovacích systémů

Smart hodinky Amazfit GTS 4 Infinite Black jsou vybaveny technologií dvoupásmových kruhově polarizovaných antén GPS. Určování polohy je díky tomu přesné na 99 %. Polohování tak není rušeno okolním prostředím a rušením z více cest.

Amazfit GTS 4 Infinite Black

 

Klíčové vlastnosti

Chytré fitness a zdravotní hodinky s novým os Zepp OS 2.0. Ultra velký 1,75" HD AMOLED displej s povrchovou úpravu proti otiskům prstů. Voděodolné. 150+ sportovních režimů. Synchronizace dat o cvičení s Adidas Running & Strava. Inteligentní rozpoznávání ExerSense. Správa zdraví 24/7. Určení polohy GPS. Možnost telefonování. Úložiště hudby. Integrované hlasové ovládání Amazon Alexa. Offline hlasový asistent. Nový režim úspory baterie s výdrží až 8 dní. V úsporném režimu 16 dní. V režimu hodin 30 dní. Rozměry 42,7 × 36,5 × 9,9 mm.

loading

Hodnocení produktu Amazfit GTS 4 black

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.