Amazfit Bip U Green #1000269

Dárky zdarma!
Doprava zdarma
Fitness a zdraví
1 305 Kč
1 079 Kč bez DPH

close
Obrázky zboží
Amazfit Bip U Green

Amazfit Bip U Green

Popis produktu

První krok ke Smart Fitness - Amazfit Bip U

Hodinky Amazfit Bip U vás dostanou do formy. Nasaďte si je na ruku a vyrazte vstříc svým sportovním výzvám.

 • 1,43” velká barevná obrazovka
 • Měření hladiny kyslíku v krvi
 • Voděodolnost 5 ATM
 • Více než 60 sportovních režimů
 • Podporuje spojení s GPS mobilního telefonu.
 • Vynikající 9denní výdrž

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Zažijte jasnější pohled

Rozlišení 1,43” velkého displeje činí 320x302 pixelů. Vytváří tak vynikající vizuální displej, díky kterému jsou všechny příchozí hovory, zprávy a připomenutí extrémně jasné.

 • Displej si zároveň můžete přizpůsobit přímo na míru. K dispozici máte více jak 50 ciferníků, které budou ladit s vaší náladou a outfitem. Nebo nahrajte své vlastní fotografie a utvořte ze svých hodinek opravdu osobní záležitost. Hodinky Bip U také podporuje animované ciferníky, díky nimž je každý pohled na vaše hodinky jedinečným zážitkem.
 • Pomocí přizpůsobitelné modulární sady můžete na domovské obrazovce hodinek vybrat a zobrazit důležité informace, jako je čas, datum, počasí, srdeční frekvence a další.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dokonalé provedení

Displej je doplněn tělem s velmi nízkou hmotností, pouhých 31 gramů. V pohodě tak s hodinkami zvládnete celý den v pohodlí. Tento ultralehký design vás nejvíce potěší, když zrovna usilujete o špičkový výkon. Díky voděodolnosti do 5 ATM můžete hodinky Bip U nosit i na plavání. Můžete tak pohodlně sledovat své pohyby a zaznamenávat úspěchy i pod vodou.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Sportovní režimy

Hodinky Bip U zaznamenávají údaje o cvičení, pomohou vám tak pracovat na vyšší úrovni. Na základě vaší srdeční frekvence můžete zkontrolovat svou chůzi, rychlost, změny srdečního tepu, spálené kalorie a další klíčové faktory. Cvičíte v zóně spalování tuků nebo nebo v oblasti kardiopulmonálního posilování? Získáte i okamžité upozornění, když je frekvence vašeho srdce příliš vysoká.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Měření hladiny kyslíku v krvi

hodinky jsou vybaveny vylepšeným senzorem BioTracker 2, který podporuje měření saturace krve a kyslíku. Když se necítíte dobře, pod psychickým stresem, intenzivně trénujete, běháte maratony, nebo se pohybujete v prostředí s vysokou nadmořskou výškou, můžete okamžitě změřit saturaci krve kyslíkem a pochopit svůj fyzický stav.

Další skvělé funkce

 • Monitorování kvality spánku - zlepšete kvalitu spánku pro optimální výkon. Monitor spánkových fází. Skóre kvality spánku a postřehy pro zlepšení.
 • Sledování srdečního tepu – sledujte svůj tep 24/7. Přesné měření srdeční frekvence.
 • Systém hodnocení zdraví PAI -  Shromažďujte důležitá zdravotní data do jednoduchého skóre.
 • Monitorování stresu - podpora monitorování stresu a dechové tréninky pro vyrovnání hladiny stresu.
 • Sledování menstruačního cyklu – hodinky vám pomohou zaznamenat menstruační a ovulační období.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Fitness hodinky s 1,43” velkou barevnou obrazovkou. Měření hladiny kyslíku v krvi. Voděodolnost 5 ATM. Více než 60 sportovních režimů. Podporuje spojení s GPS mobilního telefonu. Vynikající 9denní výdrž baterie. Více jak 50 ciferníků. Přizpůsobitelné modulární sady. Ultralehký design - 31 g. Sledování srdečního tepu. Monitorování kvality spánku. Systém hodnocení zdraví PAI. Sledování menstruačního cyklu. Monitorování stresu. Dechová cvičení.

loading

Hodnocení produktu Amazfit Bip U Green

Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto zboží.